היופי הפנימי והחיצוני איך ליצור איזון מושלם?

תוכן העניינים

היופי הפנימי והחיצוני איך ליצור איזון מושלם

היופי הפנימי והחיצוני יש אנשים הרואים ביופי רק “עמוק לעור”, אך לאחרונה מחקרים הראו שיופי עשוי למעשה לנבוע מבפנים. כדי לטפח יופי אמיתי, לא תצטכי למרוח קרמים, שיקויים וקרמים, ואיפור על הפנים שלך, או להיוולד עם מבנה פנים מאוזן לחלוטין.

כששואלים אנשים “מה עושה מישהו יפה”, רובם עונים בשמות תואר שמתארים את אופיו של אדם. ביטחון עצמי, אינטלקט, הומור, תשוקה, התלהבות מדבקת, אישיות, שיווי משקל ונשמה הם לרוב מילים המשמשות בשילוב עם “יפה. אלא אם כן אתם דנים בדוגמניות או משוחחים עם מנתחים פלסטיים, לעתים נדירות נכנסות לתמונה המילים “מבנה עצם”, “קילוגרמים” ו”BMI אידיאלי”.

15 טיפים איך להיות סקסית

מה שהופך אדם ליפה, במובן אוניברסלי – ולא במובן של “עין המתבונן” – הוא מישהו שמח, בטוח ואדיב. סוג זה של יופי בורח מבפנים, מאיר את פניו של האדם וגורם לו להרגיש ולהיראות הרבה יותר אטרקטיבי מאשר אילו היה שלילי ומודע לעצמו.

חלק מהיופי שמתחיל מבפנים הוא הבטחת בריאות טובה. בין אם הגוף שלך מקבל את הרכיבים התזונתיים הנכונים ובין אם לא, מספיק פעילות גופנית ושינה מרובה יכולים להופיע במראה שלך. למעשה, אישה בישראל שהגדילה את צריכת המים שלה כדי להבטיח שסוף סוף היא קיבלה לחות מלאה.

נטילת ויטמינים, פרוביוטיקה ותוספי חומצות שומן חיוניות, בשילוב עם אורח חיים בריא, יכולה להעניק לך שלל יתרונות בריאותיים. וככל שאת בריאה יותר, כך את יותר מושכת בעיני אחרים. שוק תזונתי גדל מעיד על כך שיותר אנשים מתחילים להבין שמראה חיצוני נעים, מתחיל מבפנים.

עם זאת, יש יותר באמירה “היופי הוא מבפנים” מאשר רק להבטיח שאת בריאה ככל שאת יכולה. הקשר בין מצב הנפש שלך לבין האטרקטיביות החיצונית שלך חזק, אם לא חזק יותר, מהבריאות והמראה שלך.

כשאנחנו בטוחים ומאושרים, אנחנו מופיעים הרבה. למעשה, כל שיפור במצב הרוח שלך יחזק את המראה הכללי שלך.

הנה כמה דרכים לשפר במהירות את ההרגשה שלך לגבי עצמך והעולם שסביבך:

1. שפרי את מצב הרוח שלך על ידי התמקדות במה שיש לך, במקום לחשוב על מה שאת מפספסת.

קל לחשוב על המסיבה שאת מפספסת, איך אין לך את השיער המושלם, או איך הקריירה שלך עדיין לא המריאה, אבל זו של אחותך. עם זאת, התמקדות בכל הדברים שאין לך או שאת לא מרוצה מהם רק תגרור את הביטחון העצמי שלך ותמנע ממך להיות מאושר.

במיוחד כשזה מגיע למראה הפיזי שלך – במקום לבזבז את כל זמנך בבחירת הפגמים הנתפסים שלך, הקדישו כמה רגעים כדי להכיר בתכונות שאתם כן אוהבים.

2. יציבה טובה יותר יכולה לשפר את תחושת הביטחון שלך.

נתפסים כאטרקטיביים יותר; אלה שמפריחים ביטחון מדווחים גם על תחושת מושך יותר. כשאת עומדת או יושבת ישר, עם הכתפיים לאחור והחזה פתוחים, הגוף שלך שולח את המסר שאת מרגישה טוב עם עצמך ובטוחה בעצמך. יציבה טובה גם גורמת לך להיראות גבוה ורזה יותר.

עוד על: קונסילר מייבלין.

מחקר שפורסם בכתב מצא שאנשים שישבו זקופים בכיסאותיהם במקום לצנוח או להתכופף היו בעלי סבירות גבוהה יותר להיות בטוחים לגבי ההצהרות שכתבו.

שיווי משקל וביטחון עצמי היא אחת התכונות החשובות ביותר שמובילות אדם להרגיש ולהיראות יפה בכל גיל.

סומק של דיור

3. חייכי, גם אם לא בא לך.

זהו מצב שבו “זייף עד שתעשי את זה” יכול להועיל. יש כמובן זמן ומקום לכל דבר, אבל להכריח את שרירי הפנים שלך לחיוך אמיתי – כזה שעושה יותר מסתם הפעלת שרירי השפתיים, אלא גם מרים את העיניים ובודק – יכול ליצור דחיפה מיידית של מצב הרוח.

אנשים מוצאים פרצופים מחייכים מושכים יותר מאלה שאינם מחייכים. חיוך רחב לא רק יגרום לך להיראות מושך יותר ויגרום לך להרגיש מושך יותר, אלא הוא גם מספק משוב חיובי על הפעילות. אחרים נוטים לחייך בתגובה לפנים מחייכות.

השפתון שלא תרצי לפספס: שפתון עמיד לאורך זמן.

4. תרגלי מדיטציה כדי להפחית לחץ ולשפר את היופי הפנימי והחיצוני.

הלחץ יהרוס אפילו את המראה היפה ביותר, יהרוס קווי מותניים וכדומה. בין אם זה משהו קטן – כמו הבריסטה נתן לך נטול קפאין כשרצית אספרסו – או גדול – כמו לעבור ברחבי הארץ – אי אפשר להימנע מכל גורמי הלחץ.

מה שאת יכולה לעשות זה לעזור לנפש ולגוף שלך להתמודד טוב יותר במצבים מעוררי עימותים.

מדיטציה היא דרך פשוטה, בריאה וחינמית להפחית את רמות הלחץ תוך ציוד להתמודדות עם הסיבוב הבא של גורמי לחץ. סיוע לגוף שלך להתמודד עם חרדות, פחדים ודאגות ישפר את הבריאות והמראה הכללי שלך. חלקם אפילו מאמינים שאת יכולה.

כשמדברים על היופי הפנימי והחיצוני, מתייחסים לשני ממדים שונים של היופי האנושי. היופי החיצוני מתייחס למראה הגוף והמראה החיצוני של האדם, כמו פנים, עיצוב הגוף והלבוש. היופי הפנימי, בעברית נקרא גם “היופי הרוחני” או “היופי הפנימי”, מתייחס לתכונות פנימיות כמו איכויות מוסריות, טוב לב, רגישות חברתית ואמפטיה.

ליצור איזון מושלם בין היופי הפנימי והחיצוני הוא משימה אשר דורשת התמדה, עבודה עצמית ותשומת לב לפרטים הקטנים. הנה עוד כמה ייעודי הצעות על מנת ליצור איזון בין השניים:

 1. דאגי לרווחת גופך: יופי חיצוני בריא מתחיל מתוך דאגה לרווחת הגוף. תשקלי לחיות תוך קיום תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה ושינוי הרגלי הטיפוח האישי כגון ניקיון עור, רגישות לשמש ושימור על תזונה מאוזנת.
 2. שמרי על האיזון הרגשי: ליצור יופי פנימי דורש גם התמודדות עם מצבי רוח ורגשות. שמרי על איזון רגשי עשוי לכלול פעילויות כמו מדיטציה, יוגה, התעניינות בתחומים שמעניקים שמחה ופיתוח יכולות התמודדות עם מתחים.
 3. התרגשי מתוך פעילויות מעניינות: מצאי פעילויות שמעניקות לך שמחה והתרגשות, ומקדשות זמן לעצמך. זה עשוי לכלול קריאת ספרים, אומנות, ספורט, טיולים או כל פעילות אחרת שמעניינת אותך.
 4. חשיבה חיובית ותודה: פיתוח רגישות לאיזון הפנימי והחיצוני דורש התמודדות עם דעות ותחושות שליליות. נסי לפתח חשיבה חיובית, למצוא את הצדדים החיוביים של עצמך ולהבין מהם מה את מודה ומעריכה בחיים שלך.
 5. טיפוח יחסים חברתיים: יחסים חברתיים חיוביים ותמיכה מסביב יכולים לשפר את היופי הפנימי. התמודדי עם סבלנות, תקשורת מוצלחת והתחשבות בזולת יכולים לשפר את היחסים החברתיים ולחזק את האיזון הפנימי שלך.

גוונים בשיער

בעידן שבו המראה חשוב כל כך הרבה, חשוב לא לשכוח שהיופי האמיתי נמצא באיזון המושלם בין היופי הפנימי והחיצוני. זהו תהליך אישי שדורש זמן והתמדה. עליך להכיר את עצמך, לדאוג לרווחתך הפנימית ולטפח את היופי החיצוני בדרכים שמתאימות לך. בעזרת השילוב המושלם של שני המימדים הללו, תוכלי ליצור את האיזון המושלם ולהרגיש טוב עם עצמך.

עוד על: צבע הלק הזה יגרום לידיים להיראות צעירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות