7 דברים שעושים אישה יפה שאיפור לא יכול לעשות

תוכן העניינים

7 דברים שעושים אישה יפה שאיפור לא יכול לעשות.

נשים רבות חושבות שהמפתח ליופי נמצא בתחתית תיק האיפור שלהן. יש מיליון ואחת סיבות מדוע נשים מאמינות בכך: הן נשפטות על פי המראה החיצוני שלהן, תרבות הפופ ותקשורת ההמונים תומכות בשיפוטים אלה, והעסקים הגדולים מרוויחים את הכסף שלהם מלקדם ללא בושה את ההשפעות לפני ואחרי של המוצרים המופלאים שלהם. האמת היא שלהיות יפה לא מגיעה משפופרת שפתון, שרביט מסקרה או מברשת סומק. שבעת הגורמים הבאים יוצרים רושם מתמשך יותר מכל כמות איפור שיכולה אי פעם:

1. התשוקות שלה

אישה חסרת תשוקה היא אישה אחת משעממת. לפעמים החיים יכולים להרגיש כמו משאית שלא סוחבת, מוכנה להתגלגל על ​​כולנו בהתראה של רגע. לאישה קשה להאט את הקצב ולקחת זמן לעשות את הדברים שבאמת מביאים לה שמחה, אבל כשהיא מזניחה את החלק בעצמה שמצית אותה, אז היא חיה קיום חסר תשוקה.

אישה שמקדישה זמן לעקוב אחר התשוקות שלה, יהיו אשר יהיו, מבינה שהחיים יקרים מכדי להאיץ בלי ליהנות מהנסיעה. אישה שנהנית מכל מה שיש לחיים להציע, לא רק מבן זוגה או ממערכות היחסים שלה, היא אישה שאחרים מעריצים. למה? כי תשוקה מדבקת. צפייה במישהו רודפת אחרי חלומותיה היא כמעט החוויה היפה ביותר שיכולה להיות לבני אדם.

קוסמטיקה טבעית

 

2. החמלה שלה

אישה קר לב אולי אוהבת את עצמה, אבל מי אוהב אותה בחזרה? תחשוב על זה. אם אישה לא מסוגלת להרגיש כלפי אחרים, מי ירגיש כלפיה? חמלה, בין אם היא אמא, מאהב, קולגה, מנטור או חברה, היא הדבק הדביק שמחזיק מערכות יחסים. למרות שסלבריטאים שקועים בעצמם מפוזרים על השערים הקדמיים של מתלה המגזינים, רוב הגברים לא מוצאים נרקיסיסטים כל כך מושכים. המציאות היא שאם אישה אוהבת את עצמה יותר ממה שהיא מסוגלת לאהוב אחר, היופי היחיד שהיא יכולה להתפאר בו הוא עמוק בעור. אישה שמבינה לתת ולקבל אהבה היא הרבה יותר רצויה מאישה שאין לה מה לחסוך.

3. המוח שלה

יש מיתוס פופולרי בתרבות שלנו שאישה יפה היא לא חכמה. למעשה, הסטריאוטיפ הזה מגנה נשים בשתי דרכים מכיוון שהמשמעות היא שנשים חכמות אינן יפות. זהו תרחיש של הפסד-הפסד. אם אישה נראית מושכת מדי אז לא יכול לקרות לה משהו למעלה, ואם “האף שלה בספר” אז היא לא יכולה להיות צופה. אישה שלא לוקח זמן לטפח את דעתה היא כמו סופרת שלעולם לא קוראת ספרים. הזנחת האינטלקט של האדם דומה לצעקה, “אני לא צריך להבין את העולם – העולם צריך להבין אותי!” החיים לא עובדים ככה. המרדף אחר ידע ואמת הוא לא רק מושך, אלא חיוני לקיומנו. ידע הוא העצמה והעצמה היא סקסית. קראו עוד על: קונסילר מומלץ

4. הרוח האוהבת הנאה שלה

ניסית פעם להשתעשע עם דבי דאונר? זה באמת קשה לחלוק את אותו חלל עם ננסי שלילית והנה הסיבה: אף אחד לא אוהב מטוס. זה לא אומר שאישה חייבת להיות פגי חיובית כל הזמן. אישה יכולה ותטעם אכזבה בחייה בדיוק כמו כולם. הנקודה היא שתחושת הרפתקאות והערכה לכל מה שיש לחיים להציע היא אטרקטיבית יותר מאשר היצמדות בלתי פוסקת לשגרה ולקחת את ההזדמנויות של החיים כמובנות מאליהן. אם אישה לא יכולה להירגע מספיק כדי לצאת לטיול ספונטני עם ילדה או לשיר את השיר האהוב עליה במקלחת, מי רוצה להצטרף אליה? הילד שלה לא מעז לשאול אותה, ובעלה לא מעז לטפס בחלק האחורי של האמבטיה – קאפיצ’ה?

5. החוסן שלה

אין דבר יפה יותר מאישה שמסרבת לוותר. עקשנות, בין אם בקריירה, נישואים או בריאות גופנית, היא מעוררת השראה. העולם אוהב לוחם. נא לא להבין לא נכון. זו לא קריאה לנשק או איזושהי מנטרה אולטרה-פמיניסטית. לריב על מה לאכול לארוחת ערב או איזה סרט לראות אחר כך, זה פשוט לא יפה. תכנעי קצת, ילדה. חוסן אינו קשור לשליטה של ​​אישה או סירובה לוותר על שליטה לאחרת. מדובר באמונה שהחיים לעולם לא יוכלו להביס אותה אלא אם כן היא מרשה לעצמה להיות מובסת. לקבל את הגרוע ביותר או את הטוב ביותר בצעד שווה, לפעול בצורה כזו ששתי התוצאות לא ישלטו בה, זה יפה. קראו עוד על: איפור מעושן

איך למרוח מייק אפ

6. הביטחון שלה

אם כבר מדברים על יופי, בואו נדבר על התפארות. יש גבול דק בין התרברבות לביטחון עצמי. התרברבות היא כאשר אישה מתארת ​​את עצמה בכוונה בצורה מברכת את עצמה כדי שאחרים יעשו בדיוק את זה: לברך אותה. לחפש שבחים למען האגו שלו זה לא רק אנוכי – זה מכוער. ביטחון עצמי אינו עניין של רצון שאחרים ישימו לב אלינו ורצון שיגידו לנו כמה טוב אנחנו נראים, מדברים, חושבים או פועלים. ביטחון עצמי הוא על אישה שחשה גאה באיך שהיא נראית, מדברת, חושבת או פועלת. אישה שאינה זקוקה להרגעה של אנשים אחרים כדי לעזור לה להרגיש את הגאווה הזו בעצמה מושכת לאין שיעור מאישה המחפשת ללא הרף אישור של אחרים.

7. האנרגיה שלה

לבסוף, ניתן לסכם את האיכות היפה ביותר של אישה יפה על ידי ההשפעה הכוללת של כל האמור לעיל. זו האנרגיה שלה. אישה שיש לה חיוניות שאין כמותה לחיים היא וצריכה להיות אלילים. שים אותה באבן או בשיש, אם היא תישאר דוממת מספיק זמן. יצקו אותה בברונזה, משהו נצחי. כשאישה עוקבת אחר התשוקה שלה, מגלה חמלה, רודפת אחרי האינטלקט שלה, שומרת על תחושת הרפתקאות, מסרבת לוותר, ומאמינה שהיא ראויה, אז האנרגיה שלה תהיה הניצוץ שמדליק את כולם ואת כל מה שסביבה.

עברו לדף הבית: מוצרי טיפוח ויופי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות