יופי אמיתי והשפעתו על האושר הפנימי

תוכן העניינים

יופי אמיתי והשפעתו על האושר הפנימי

יופי אמיתי והשפעות היא אחת האי-הבנות הנפוצות ביותר לגבי יופי היא שאנשים מושכים טובים יותר, מצליחים יותר או ראויים לדברים גדולים יותר בעולם הזה. חלקם עשויים לטעון שלהיות מושך ומצליח עושה את החיים קלים יותר.

עם זאת, זה לא תמיד המצב. זה שמישהו מהמם לא אומר אוטומטית שיתייחסו אליו טוב יותר.

אני רוצה לציין שלהיות אטרקטיבית עשויה לגרום לנשים להרגיש שהן מתחרות בנשים אחרות כל הזמן. לא רק כדי להראות שלהיות מהמם יש כמה השלכות שליליות אלא גם כדי להוכיח שיופי אמיתי מגיע מבפנים.

זו גם הסיבה שאנחנו, כנשים, תמיד שואפות להתעלות על נשים אחרות מבחינת האטרקטיביות. כשכולנו, למעשה, מהממים. הסיבה לכך היא שההשתקפות של העצמי הפנימי של האדם היא היופי האמיתי.

קונסילר טארט

אני מכיר בתפיסה שכולם צריכים להבין את ההבדל בין יופי אמיתי ליופי כוזב. זו גם הסיבה שאסור לנו להגדיר יופי רק במונחים של כמה מושך מישהו מבחוץ. לפני שאפשר להבין יופי אמיתי, צריך קודם להכיר את הנושא.

כבני אדם, אנו מגדירים יופי כאדם מושך. ידוענים או דוגמניות, למשל. יופי אמיתי, לעומת זאת, מוגדר על ידי תכונות שמביאות הנאה לאחרים. אחד שבזכות מי שהם ומה יש להם להציע. מבלי להיכנס יותר מדי לפרטים, זה הביא לכך שנשים מתחרות על תשומת הלב. כי הם מאמינים שכדי להיות יפים, הם חייבים להתעלות על אחרים.

חובה לדעת על: סומק של דיור השפעתו על איכות החיים.

הבנת היופי האמיתי כעצמי פנימי

הרגשה מדהימה יכולה לגרום לך להרגיש שאת מתחרה עם אנשים אחרים. כאשר, למען האמת, הם רק מתחרים מול עצמם. זה קשור לנטייה שלנו להשוות את עצמנו ואת המראה שלנו. זה נובע ממה שאחרים אולי אמרו לנו בעבר. כל החוויות הקודמות שלנו מאוחסנות בתת המודע. ואנחנו מבחינים באופן לא מודע עד כמה אחרים אטרקטיביים והלוואי שנוכל לשפר את המראה שלנו כך שיתאים לשלהם.

90 אחוז מהמחשבות, הפעולות והתהליכים הרגשיים שלנו נשלטים על ידי תת המודע שלנו. כל מה שמתרחש בחיינו נובע בעצם מכך. אז אם אנחנו מאמינים, למשל, שאנחנו לא מספיק מקסימים. התת מודע מאמינים שזה נכון. כאשר אנחנו, למעשה, אטרקטיביים כפי שנתפסים לנו.

עיצוב משלים של יופי אמיתי כעצמי פנימי

הבנת ההגדרה של יופי אמיתי וכיצד הוא עובד. בנוסף לנקוט בצעדים הדרושים להפסקת תחרות מלכת היופי. זוהי דרך פשוטה לקיום שמח ומשגשג. יופי אמיתי נובע מלקבל את מי שאנחנו ואת מה שיש לנו להציע. כשאדם מחליט שהוא יפה, הכל מתחיל להשתנות. הקיום שלנו הופך למופלא ברגע בו אנו בוחרים להרגיש יפים ולהכיר במי שאנחנו.

האם אי פעם שינית את המראה שלך רק כדי לרצות אחרים או למשוך תשומת לב של מישהו? זה בדרך כלל בגלל שנשים רוצות להרגיש מקובלות בכל מצב שמוצג בפניהן. הסיבה לכך היא שאנו מאמינים שהמראה החיצוני חשוב בכל מצב שמוצג לנו. זה קורה בדרך כלל במהלך ראיונות עבודה או כשפוגשים מישהו בפעם הראשונה.

את יכולה לשנות את נקודת המבט שלך על יופי על ידי ראייתו כברכה ולא כקללה. את יכולה לעשות זאת על ידי מודעות עצמית למה שאת מחשיבה כיפה.

לאישה כמוני, שתמיד נאבקה ביופי כחשוב ביותר. אפשר להבין שיופי הוא הפנימי, לא על החוץ. בחיי, או שאני נמנעת מאנשים שמאמינים שהמראה החיצוני הוא כל מה שחשוב, או שאני יודע מה הערך העצמי שלי. אלו כמה טכניקות להערכת היופי וההערכה העצמית של האדם.

עוד על: איך לזהות ארנק פראדה מזויף?

בתחילת התהליך, יופי אמיתי. ידעתי שהכל קשור לאהוב את עצמך מבפנים ושההופעות לא נמשכות לנצח. זוהי “הפרספקטיבה האישית” שאנו כנשים מניחות על עצמנו כאשר אנו מנסים להיות בעלי ביטחון גבוה במראה שלנו.

ללא הידע המתאים כיצד להפריך את המיתוס שרק אנשים מושכים הם בעלי ערך. אנו נוטים לאפשר לתפיסות של אנשים אחרים אותנו להשפיע על אופן הפעולה שלנו. למרבה הצער, זה ישפיע על ההערכה העצמית שלנו או איך אנחנו חיים את חיינו. כנראה שהגיע הזמן שמישהו ידבר. היופי האמיתי עדיין חי וקיים. זוהי שיטה להישרדות אמיתית בעולם הזה.

הרמת ריסים

היפות האמיתית, למעשה, היא יותר ממראה חיצוני מושג תקופה אופנתי שמתעצב ומשתנה באופן רצוף. יופי אמיתי מתייחס ליופי הפנימי העמוק והאמיתי שבנו, ולהשפעתו העוצמתית על האושר הפנימי שלנו. עוד במאמר זה נחקור את המובנים של יופי אמיתי, ונסקור את האופן שבו הוא משפיע על האושר שלנו.

מאז ימי היקום, האדם מתרגש לפני יפה ומסוקס להשיגו. אך לעיתים קרובות נתקלים בתחושה מאכזבת כאשר מתגלה שמאחורי המראה החיצוני המושך, יש חסרונות ותסכולים שונים. עם הזמן, אנו מבינים כי הקשר בין יופי החיצוני לבין השביעות רצון הפנימית והאושר הפנימי שלנו, אינו כל כך ישיר.

התרבות המודרנית מעניינת במדידה, סידור וניהול התכנים החיצוניים, ובעיקר מתמקדת ביכולת שלנו לשפר ולשדרג את המראה החיצוני שלנו. למעשה, עשויים לקבוע את מידת המוצלחות והאושר שלנו על פי המראה הפיזי והיכולת שלנו להתאים אותו לתקן של יופי שהתפרסם. זו תפיסה שמתעקשת להתעלם ממרכיב הפנימי שביכולת שלנו לרגש, לחשוב ולפעול.

השפעת המדיה:

מדיה, בעיקר המדיה האינטרנטית, משפיעה על התפרסות הפרופילים של אנשים ומוציאה לאור מודלים חיצוניים של יופי והיכולת שלנו להתאים אותם. פלטפורמות חברתיות מציעות מראה מושך של אידיאלים חיצוניים ונועזות להשוות את עצמם אליהם. זו תהליך שמתעקש להשתעשע במוחנו ומראה אידיאלים עמוקים מאוד. זה מקשה עלינו לקבל את עצמנו כמו שאנחנו, ומסכן את האושר הפנימי שלנו.

בשלב מאוחר יותר בחיים, אנו מגלים שיופי אמיתי אינו מתגלה במראה החיצוני בלבד. יש יופי אמיתי באיכות הקשרים שלנו עם האחרים, באופן שבו אנו מתייחסים לעצמנו ולעולם, ובתכונות הפנימיות שלנו כמו נדיבות, חסד, אופטימיות ואהבה. כאשר אנחנו מבינים שהיפות האמיתית תלויה במראה הפנימי שלנו ובאופן שבו אנו מתמודדים עם העולם, אנחנו יכולים לחזק את האושר הפנימי שלנו.

מסקנה:

יש קשר עמוק ומשמעותי בין יופי אמיתי לבין האושר הפנימי שלנו. כאשר אנחנו מתעסקים בפיתוח ושיפור האיכויות הפנימיות שלנו, כמו התחשבות, אהבה וחסד, אנחנו מגלים כי היפות האמיתית מתפשטת ומתגלה במערכת היחסים שלנו וביכולת שלנו לחיות חיים רציניים, משמעותיים ומקושרים. כתוצאה מכך, אנחנו יכולים לחזק את האושר הפנימי שלנו ולחיות חיים מתמשכים שמעניקים לנו תחושה של מילאות ושלום פנימי.

בסיכום, יופי אמיתי הוא לא רק על פי מראה החיצוני, אלא גם על פי האיכות הפנימית שלנו ובאופן שבו אנחנו מתמודדים עם העולם סביבנו. היפות האמיתית משפיעה על האושר הפנימי שלנו ונובעת מהיכולת שלנו לקבל ולאהוב את עצמנו כפי שאנחנו באמת הם. במידה ונבין זאת ונשקיע בפיתוח הפנימי שלנו, נוכל להבין ולחוות את המשמעות האמיתית של היפות ולהשפיע באופן חיובי על האושר הפנימי שלנו.

רכשו: שפתון פיגמנט גבוה עמיד למים.

חובה לדעת: 5 טעויות השיער הגדולות ביותר שאת עושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות