איפור יום ולילה – ההבדלים העיקריים

תוכן העניינים

איפור יום ולילה – ההבדלים העיקריים

איפור יום ואיפור לילה הם שני סוגי איפור שונים שדורשים שימוש בטכניקות ובצבעים שונים.  בכדי להבין את ההבדלים העיקריים בין הם, חשוב להבין את המטרה הסופית של כל סוג איפור.

איפור יום נועד ליצור מראה טבעי וקליל המתאים ליום יום ולסביבה העבודתית.

האיפור צריך להיות עדין ומעט מכובד ולא לקבל יותר מדי תשומת לב. בכדי ליצור מראה טבעי, כדאי להשתמש בגווני איפור ניטרליים ובהדגשת המאפיינים הטבעיים של הפנים כמו עצמות הלחיים והפרקטים.

15 טיפים איך להיות סקסית

לעומת זאת, איפור לילה מיועד לצרכים שונים.

המטרה היא ליצור מראה זוהר ומרשים המתאים לסביבה חגיגית ולערב. איפור לילה צריך להיות יותר מודגש ובולט יותר מאיפור יום. ניתן להשתמש בצבעים עזים יותר ובמרקם יותר כבד, כמו שחור, חום כהה, אפור מתכתי ואדום. כדאי להשתמש במרקם מבריק כמו קרם הברקה, ובצבעים מנצנצים כמו זהב וכסף.

כמו כן, באיפור לילה ניתן להשתמש בטכניקות נוספות כמו טוש קרן. המאיר את הפנים ויוצר מראה זוהר, וגם בסומק עמוק יותר ובתכשירי הזנה כמו קרם עיניים ושפתון.

ניתן גם להשתמש בצבעי שפתיים עזים ומרככים במיוחד כדי להוסיף למראה מעט שיק וליווי. כל הטכניקות הללו נועדו ליצור מראה מרשים ומיוחד המתאים לאירועים חגיגיים ולערב.

בנוסף

חשוב לזכור שאיפור בערב יכול להיות יותר אמיץ ולא לכולם. אם אתם לא בטוחים מה יתאים לכם, כדאי להתחיל עם איפור יום ולהגדיל את הטכניקות והצבעים העזים יותר עם הזמן.

עוד על: 10 טיפים לטיפול בריסים בבית.

לסיכום

ההבדל העיקרי בין איפור יום ואיפור בערב הוא הצבעים והטכניקות שמשתמשים בהם. איפור יום מתאים למראה טבעי ומעט מכובד, ואיפור בערב מתאים למראה מרשים וזוהר יותר. זכרו כי האיפור הוא דרך להביע את הסגנון והאישיות שלכם, לכן חשוב למצוא את הסגנון והצבעים המתאימים לכם ולהתאים אותם לסביבה המתאימה.

עוד נקודה לגבי איפור לילה היא שהוא נועד לגוון את האור והצבעים של התאורה המלאכותית.

בעתיו שלאור הפנים הזהבי והצללים העמוקים המצויים באירועים ליליים, איפור לילה מתאים כדי להוסיף למראה עוצמה ועוצב.

על מנת ליישם את הצבעים הנכונים והטכניקות המתאימות לאיפור יום או לילה

כדאי לקחת בחשבון את הפעילות המתאימה לכל אחד מהם. לדוגמה, אם אתם מתכננים לצאת למסיבה לילית, כדאי להשתמש בתאורה קרה ובאיפור עז יותר עם צבעים עמוקים כדי להתאים לאווירה החגיגית.

מצד שני, אם אתם מתכננים לעבודה או לפגישה עסקית בסביבה משמעותית יותר פורמלית, כדאי להישאר עם איפור יום נקי ומכובד יותר.

בסופו של דבר

כל איפור יכול להיות נכון אם הוא מתאים לסגנון והאישיות שלכם, אבל זה חשוב לזכור שאיפור יום ואיפור לילה יש להם הבדלים משמעותיים בצבעים וטכניקות, ולכן כדאי לבחור בצבעים ובטכניקות המתאימים לסוג האירוע או הפעילות שאתם מתכננים.

עוד נקודה לגבי ההבדלים בין איפור יום לאיפור לילה היא המשקל של המוצרים השונים.

כאשר אתם מבצעים איפור, כדאי להשתמש במוצרים עשירים יותר ובאיכות גבוהה יותר, כמו אפקטי שימשום וצלליות באיכות גבוהה יותר. כמו כן, אפשר גם להשתמש במוצרים עמידים יותר כדי לוודא שהאיפור יישאר במקומו לאורך כל הערב.

בנוסף, טכניקות הפרושים של איפור לילה עשויות להיות מעט מורכבות יותר מאשר טכניקות הפרושים של איפור יום.

למשל, אפשר להשתמש בצלליות מרובעות כדי ליישם אפקט של מעבר צבעים מתחת לקשקשים ולהשתמש במסכה של צלליות כדי ליישם אפקט של צלליות קטנות מסביב לעיניים.

בנוסף, על מנת להשיג אפקט של עיניים עמוקות ומושך, ניתן להשתמש בקירור של צלליות כדי ליישם את הצבעים באופן מדוייק ולהשיג את המראה הרצוי.

גוונים בשיער

כמה שאלות נפוצות שקשורות לאיפור יום וערב:

 • מהם ההבדלים העיקריים בין איפור יום לאיפור ערב ?

ההבדלים העיקריים בין איפור יום לאיפור ערב הם שבאיפור יום נעשה שימוש בצבעים ניטרליים וקלים יותר, בעוד שבאיפור ערב משתמשים בצבעים בולטים יותר וברקע מוסך. כמו כן, באיפור ערב ניתן להיות יותר יצירתיים ומפורטים יותר בצורת האיפור.

 • האם איפור לערב חייב להיות יותר בולט מאיפור יום?

לא חייב, אך כמו נקודה קודמת האיפור לילה מתאים להיות יותר בולט ומודגש יותר.

 • איזה צבעים מתאימים לאיפור יום ואיזה צבעים מתאימים לאיפור ערב?

לאיפור יום מתאימים צבעים ניטרליים כמו חום, ורוד, ואפור, בעוד שבאיפור לערב מתאימים צבעים בולטים יותר כמו שחור, זהב, אפור מתכתי וכסף.

 • כמה זמן איפור לילה צריך להחזיק וכיצד לשמור עליו במצב הטוב ביותר?

איפור לילה צריך להחזיק עד סוף האירוע. כדי לשמור עליו במצב הטוב ביותר ניתן להשתמש במוצרי ספוג יבשים ובאפשרות לקחת את המוצרים החשובים עם לך לאירוע.

 • מהם המוצרים החיוניים לאיפור יום ולילה?

המוצרים החיוניים לאיפור יום ולילה הם צלליות, עטיפות, עטי שפתיים,מסקרה ופאודר.

 • האם ישנן טכניקות מסוימות לאיפור יום וערב?

כן, ישנן טכניקות מסוימות לאיפור יום וערב, כמו למשל השימוש בצבעים ניטרליים יותר עבור איפור יום.

בטכניקת סמוקי אייס (smoky eyes) ניתן לראות הבדל בין האיפור. הטכניקה משתמשת בצלליות כהות ובולטות, המוצר העיקרי הוא צלליית עיניים שחורה או אפורה, וכן משתמשים במברשת לסגור את הצלליות כדי ליצור מראה מעושן. לאיפור, יש שימוש בצלליות ניטרליות וקלות יותר עם מברשת רכה יותר, כדי ליצור מראה טבעי ועדין יותר.

עברו לדף: מוצרי יופי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות