איך לצבוע את השיער שלך בגוון הבלונד המושלם?

תוכן העניינים

איך לצבוע את השיער שלך בגוון הבלונד המושלם?

כולנו היינו שם. את רוצה לצבוע את השיער ואת מסודרת לבלונד, אבל אין לך מושג באיזה גוון לבחור. הנה כמה סודות על מציאת הגוון המושלם בפעם הראשונה ובמינימום נזק לשיער שלך.

בחירת גוון הבלונד שלך

הביני אילו גוונים של בלונדינית את שוקלת. בין אם את צובעת את השיער שלך מקופסה או בסלון, הגוונים יכולים להישמע כמו אפשרויות אוכל במאפייה. גוונים חמים מכילים מילים כמו חם, דבש, זהוב, חמאה, קרמל או נחושת. גוונים קרירים נקראים אפר, בז’, פנינה וקרח.

קבעי את גוון העור שלך. רוב האנשים בעלי גוון חם או קריר. גוון הבלונד שתבחרי לשיער שלך תלוי בגוונים הבסיסיים בעור שלך.

לאנשים בעלי גוון חם יש עור זהוב, זית או כהה עם עיניים חומות. שיערם שחור, חום או בלונדיני כהה.

אנשים נחשבים לשיזוף חם בקלות. אם את בעלת גוון חם, השיער שלך משקף זהב, ותכשיטי זהב נראים טוב על העור שלך.
לאנשים בעלי גוון מגניב יש עור בהיר עם עיניים כחולות או ירוקות. יש להם שיער בלונדיני, אדום או חום בהיר. האנשים האלה נשרפים במקום להשתזף. אם את בעלת גוון קריר, השיער שלך עשוי לשקף כסף באור. תכשיטי כסף נראים טוב על העור שלך.

דונה אלקסיה - קרם פנים מומלץ

הפכי את היד שלך. תסתכלי על הוורידים בפרק היד ובזרועותיך. אם הם נראים ירוקים, יש לך גוונים חמים. אם הם כחולים, את בעלת גוון מגניב.

שיטה נוספת היא להחזיק פיסת נייר לבנה עד הפנים. אם את בעלת גוון קריר, העור שלך ייראה כחול בהשוואה לנייר. אם את בעלת גוון חם, העור שלך ייראה צהוב או זהוב ליד הנייר.

לכי על גוון טבעי של בלונד אם את צובעת בבית. לא משנה איזה גוון עור יש לך, אם את רוצה שהשיער שלך ייראה טבעי, לך רק 2-3 גוונים בהירים יותר מצבע השיער הטבעי שלך. שקלי גם את צבע הגבות שלך כשאת מחליטה על גוון בלונדיני טבעי.

אפשר בקלות לעשות כמה גוונים בהירים יותר בבית. הרמת צבע השיער הטבעי של השיער שלך ניתן להשיג כמה גוונים באמצעות צבע קופסא.

אם את הולכת בכמה גוונים בהירים יותר על שיער שכבר צבוע, אבל השיער שלך כהה באופן טבעי, לכי על גוונים בלונדינים בגווני אפר.
שקלי לצבוע את השיער שלך בגוונים קרירים או ניטרליים של בלונד אם את עושה את זה בבית. גוונים חמים, עם זהב או דבש בכותרת, יכולים בסופו של דבר לגרום לשיער שלך להיראות כתום.

לכי על צבעים מגניבים אם יש לך גוון ורדרד לעור שלך. הוספת חום לשיער שלך אם יש לך גוון ורדרד עלולה לגרום לאדמומיות יתר של הפנים שלך. לכי על גוונים בלונדיניים קרירים יותר, כמו בלונד חולי, בלונד אפרפר או בלונד בז’.

לכי על בלונדינית דבש כהה יותר אם יש לכם עור כהה יותר. כל אחת יכול להיות בלונדינית, אבל את חייבת למצוא גוון משלים לעור שלך. עור כהה יותר וזית עשוי לא להתאים לגוון בלונדיני סופר בהיר. נסי במקום זאת בלונדינית דבש.

הצעה נוספת היא לשמור על השורשים הכהים יותר ולבקש הדגשות בז’ זהובות. השורשים עוזרים למנוע מהפנים שלך להישטף החוצה.

קרמל הוא גוון נוסף של בלונד שיחמיא לגוונים שלך.
לחילופין, את יכולה לנסות גוונים בלונדיניים חמאתיים או תותים.
אם יש לך שיער חום, היזהרי מבהיר מדי כי זה יכול לשטוף אותך החוצה. הימנעי מפלטינה, לבן או כתום. לכו על הדגשות בלונדיניות או נמוכות במקום.

הוסיפי יותר צבע לשיער שלך אם יש לך עור בינוני. את יכולה לנסות בלונדינית זהוב, בלונדינית בז’, או אפילו בלונדינית בהירה. שמרי  על חום בשיער שלך כדי להתאים לגוון העור החם שלך. כדי לקבל אומברה עדינה, שמרי על הבסיס החום הבהיר שלך והוסיפי גוונים שונים של הדגשות דבש דרך אמצע השיער שלך, כשהוא קצת יותר בהיר בקצוות.

מחליקי שיער מומלצים

אם יש לך גווני עור חמים, הימנעי מצבעי בלונדיניים פליזים. צבעי בלונד פליז יכולים בסופו של דבר לתת לך גוון כתום. צבעים אפרוריים יכולים להשאיר אותך בצבע לא תקין.

לכי על זהוב כשיש לך עור בהיר. אם יש לך עור בהיר, את רוצה לבחור בצבע זהוב, תות או בלונד בהיר תוך התרחקות מלבן, אפר ואדמדם.

ככל שהעור שלך בהיר יותר, כך גוון הבלונד תוכלי להיות בהיר יותר תוך כדי מראה טבעי.
נסי דגשים חמאתיים על בסיס קרמל. עבור בלונדינית רב-ממדית ובהירה יותר, לכי על תערובת של חמאה, זהב ודבש.
צביעת השיער שלך לבלונד עובדת היטב אם היית בלונדינית בילדותך, או שהשיער שלך נהיה בלונדיני כשבילית בשמש.

התייעצי עם איש מקצוע לעבודות צביעה דרסטיות. לבלונדינית נועזת שמעבר ל-2-3 גוונים בהירים יותר מצבע השיער הטבעי שלך, חפשי את עזרתו של מעצב שיער מקצועי. גוונים בלונדיניים קיצוניים או הבהרה דורשים הלבנות מרובות, ולרוב, ביקורים מרובים במספרה. אם תנסי להלבין את השיער שלך בבית, את עלולה להסתיים עם שיער צהוב בננה או כנרית או כתום זהוב פליז.

כל אחד יכול להיות בלונדינית פלטינה, אבל זה עלול לקחת חודשים כדי להשיג. שיער בהיר יותר יהיה הרבה יותר קל לצבוע בלונד לבן. שיער שנצבע בעבר או שיער כהה באופן טבעי ייקח הרבה יותר זמן. כדי לצבוע את השיער בבטחה, את צריכה להבהיר את השיער בהדרגה.

אם השיער שלך כהה, לא תוכלי להגיע לבלונד פלטינה בביקור אחד. זה יכול לקחת חודשים של צבעים בגוונים בהירים יותר כדי להצליח להגיע לבלונדינית לבנה. רוב צבעי השיער צריכים לפחות 3 פגישות כדי להשיג סטטוס בלונדיני מלא.

לבלונדינית לבנה, לכי על בלונדינית קרח אם אתם בעלי גוון חם. בלונד פלטינה עובד טוב יותר על גוונים קרירים. זכרי – אין לבן. בקשי ממומחה שיער שיעזור לך להבין את הגוונים הלבנים השונים אם את מתקשה.
תקני עבודת צביעת פליז בבית על ידי שימוש בשמפו סגול.

היזהרי בעת הלבנת השיער שלך. בבית הלבנה יכולה להשתבש מאוד. אם זו הפעם הראשונה שאת צובעת את השיער שלך, פני לאיש מקצוע.

בעת הלבנה בבית, הקפידי לעקוב בדיוק אחר ההוראות על הקופסה. אל תשאירי את האקונומיקה במשך יותר מ-45 דקות.

השיער שלך צריך להיות צהוב חיוור כשתסיימי להלבין. אם זה כתום, מה שקורה לפעמים עם שיער כהה מאוד, המתיני שבוע כדי להלבין שוב. שימי טיפולי מיזוג על השיער שלך במהלך השבוע הזה.

אם את מנסה לצבוע את השיער שלכם בפלטינה בבית, תצטרכי להשתמש בטונר סגול או בשמפו על השיער. זה חובה אם את רוצה לצבוע את השיער שלך בלונדיני לבן כי זה מוחק את הפליז הצהוב. לכי על טונר בנפח 30 או 40. יש לשטוף עם חומץ לבן כדי לשמור על צבע הטונר ארוך יותר.

אל תנסי להשאיר את האקונומיקה על השיער שלך לפרק זמן קצר יותר כדי להגיע לבלונד כהה יותר וזמן ארוך יותר כדי להגיע לבלונד בהיר יותר. אקונומיקה לא עובדת ככה. זה מפשיט את השיער אם הפיגמנטים.

טיפול בשיער הבלונדיני שלך

היו מוכנים לזמן ולכסף. שיער בלונדיני הוא עסק גדול. השיער שלך יזדקק לתחזוקה רבה כדי לשמור על מראה בריא, ותצטרכי להשקיע זמן וכסף כל כמה שבועות במילוי שורשים או בטיפול. אם אינך מוכנה לאחריות של שיער בלונדיני, תחשבי על ללכת בכמה גוונים בהירים יותר במקום כל דבר דרסטי.

הכיני את השיער שלך לפני שאת צובעת. לפני שאת  עושה כל סוג של עבודת צביעה, חשוב להכין את השיער שלך. הימנעי מלשטוף את השיער יום לפני שאת צובעת אותו, שכן השמנים הטבעיים עוזרים להגן על הקרקפת שלך מגירוי מהמוצרים.

שיער שטני

צביעת השיער שלך מורידה ממנו את הפיגמנט והשומנים שלו, מה שמייבש אותו. החליפי את המרכך הרגיל שלך למרכך עמוק. אם השיער שלך יבש, השתמשי בתכשיר לחות; אם הוא שביר ופגום, השתמשי במוצר נזק. השתמשי בשמפו יבש כדי שלא תצטרכי לשטוף אותו כל יום ולייבש אותו. השתמשי במסכות מיזוג כאשר את שוטפת את השיער שלך.

אם את הולכת עם פלטינה או בלונד קרח, השתמשי בשמפו המכילים פיגמנט כחול כדי לשמור על הצבע. בחרי שמפו ומרכך שומרי צבע או אקונומיקה לשמירה על הצבע.
נסי לשים שמן קוקוס על השיער שלך פעם בשבוע. המיסי אותו והניחי אותו על השיער, עטפי את השיער בניילון נצמד, כסי אותו במגבת והשאירי למשך כשעה.

גזרי את השיער שלך אחרי שאת צובעת אותו. הלבנת השיער שלך עלולה להזיק לו, אז כדי לשמור על שיערך בריא, גזרי אותו מיד לאחר שצובעים אותו. זה מסיר את הקצוות ללא מוצא, מה שעלול להוביל לשבירה.

השתמשי בחומר מגן מפני חום בעת עיצוב השיער שלך עם כלי חום. החלקה, ייבוש וסלסול השיער הצבוע עלולים להזיק לו, לכן הקפידי להשתמש במוצר מגן על חום לפני שאת תופסים את המגהץ.
התרחקי ממוצרי סטיילינג המכילים אלכוהול. אלכוהול מייבש את השיער שלך, וזה בעיה עם שיער מולבן וצבוע. ספריי שיער, ג’לים ועכברים מכילים אלכוהול. בדוקי את התווית לפני הקנייה והנחתה על השיער שלך.

קבלי מגע רגיל. אלא אם לא אכפת לך שהשורשים שלך צומחים פנימה, את כנראה רוצה לטפח אותם באופן קבוע. תכננו לגעת בהם כל 4-6 שבועות.

עברו לדף הבית: מוצרי טיפוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות