איך להיראות נקייה?

תוכן העניינים

איך להיראות נקייה?

את יכולה לספר הרבה על אדם לפי כמה הוא נראה נקי. בנוסף להשפעה האסתטית הברורה שיש לזה על המראה של אדם, אז איך להיראות נקייה? מראה נקי מעיד על מישהו תלוי ושווה לקחת אותו ברצינות. מראה נקי ומטופח משפיע כמעט על כל אינטראקציה חברתית שתהיה לך בחייך, בין אם היא חברתית, מקצועית או רומנטית.

עם זאת, מראה נקי צריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל מי שרוצה להשאיר רושם חיובי על האנשים שהוא פוגש. הרבה דברים מעורבים בשמירה על מראה הגוף המלא, אבל רובם מעובדים בקלות לשגרת בוקר סתמית בלי הרבה התעסקות נוספת.

טיפול בפנים שלך

צחצח שיניים. השיניים שלך נושאות את הנטל של הרבה התעללות ורוח במהלך היום שלך. בין מזון לגורמים אחרים, חשוב לשמור על שיניים נקיות ולבנות. צחצח שיניים פעמיים ביום; פעם אחת בבוקר, ופעם נוספת לפני השינה. הקדישו לפחות שתי דקות לצחצוח שיניים. זה עשוי לעזור לחלק את השיניים לחלקים ולהקדיש 30 שניות לצחצוח כל רבע מהפה.

למרות שלרצועות הלבנה אין שום קשר לניקוי השיניים בפועל, השגת שיניים בכמה גוונים לבנים יותר יכולה לגרום לפה שלך להיראות נקי יותר.
מומלץ להשתמש בחוט דנטלי גם כן. שימוש בחוט דנטלי עוזר לנקות את השיניים שלך במקומות שמברשת השיניים שלך לא מסוגלת להגיע אליהם. גם אם את מצחצחת פעמיים ביום, עלייך להשתמש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום.

מוצרי טיפוח לפנים

שטפי את השיער באופן קבוע. אם לא נשטף במשך יותר מיומיים, השיער שלך יבנה שכבה מבריקה של שמן שתגרום לך להיראות לא מטופח ושמנוני. להתקלח ולנקות היטב את השיער בשמפו מומלץ לפחות שלוש פעמים בשבוע. מרחי את השמפו באופן שווה על פני השיער, ועסי אותו על הקרקפת.

למרות שאת צריכה לשטוף את השיער שלך במים חמים כל בוקר, את צריכה לעשות שמפו רק כל יומיים. זה יאפשר מבנה בריא של שמנים טבעיים כדי להפוך את השיער שלך מבריק מבלי להיות שמנוני יתר על המידה.

שמרי על שיערך כראוי. גם אם את מנסה לגדל אותו, את צריכה לקצץ בקביעות את הקצוות כדי למנוע קצוות מפוצלים. אם השיער שלך ארוך, כדאי להקפיד להבריש אותו לאורך כל היום, במיוחד אם את מבלה בחוץ במקום בו סוער או גשום. קראו עוד על: איך ליצור צמה צרפתית?

חלק חשוב במאמר על איך להיראות נקייה?

יש להבריש או לסרוק את השיער ביסודיות לאחר שטיפתו. זה ימנע ממנו להיות בלגן ברגע שהוא יתייבש.

רככי את השפתיים שלך עם שפתון. השפתיים שלך הן אינדיקטור חשוב לבריאות. מריחת שפתון בקביעות תמנע מהם להיסדק או להתקלף. זה חשוב במיוחד אם יש לך נטייה טבעית ליובש שפתיים. גם אם את נראית נקייה בכל מקום אחר, שפתיים לא מטופחות ימשכו תשומת לב שלילית.

גילוח או עיצוב שיער פנים. את יכולה להיות בעל שיער פנים ועדיין להיחשב נקייה כמעט בכל קנה מידה. עם זאת, את צריכה לדאוג לשמור על השיער בפנים שלך חתוך. למראה נקי באמת, מומלץ לעשות הרגל נפוץ יותר של תחזוקה של שיער הפנים, במקום לחכות לנקודה שבה הוא יתארך מדי.

גם גילוח נקי של הצוואר שלך הוא רעיון טוב. צוואר מקושקש נראה לא מטופח לפי רוב הסטנדרטים.

למתן את השימוש באיפור. איפור יכול להדגיש ולהדגיש ביעילות תווי פנים מסוימים, אבל יש להשאיר קוסמטיקה כבדה למסלול האופנה ולסרטי אימה. הצטברות החומר על העור שלך תיראה הכל מלבד נקי. גם באירועים הכי זוהרים, עדיף להשתמש במעט מדי איפור מאשר יותר מדי.

מראה טבעי הוא בסופו של דבר מראה נקי, וניקיון ימשוך אליכם את האנשים הטובים ביותר.
יש להסיר את האיפור מיד בסוף כל יום. אם תשאירי אותו על זה ישפיע לרעה על השמנים בעור שלך. זה יכול להוביל לפגמים.

איפור ערב מקצועי

הרטיבי את הפנים שלך. עור יבש יוסיף שנים למראה שלך ויגרום לך להיראות כאילו את זקוקה קבוע לשינה.

למרות שניתן להמליץ גם על קרם לחות לגוף מלא, הכי חשוב להעניק לחות לפנים שלך, מכיוון שזה החלק שלך שאנשים מסתכלים עליו הכי הרבה. קחי מעט קרם לחות ומרחי אותו בתנועה איטית, עדינה ומעגלית באופן שווה על פניך, תוך התמקדות בלחיים ובאזור סביב העיניים.

לחות לעור שלך חשוב במיוחד אם יש לך נטייה לעור שמן ואקנה. שמירה על העור שלך נקי מפגמים הניתנים למניעה תשמור על מראה נקי. אל תבחרי בסימני אקנה או שתסתכני בהצטלקות אפשרית.

שקלי לקנות קרם לחות ספציפי לעיניים שלך. קרם לחות לעיניים מורכב מחומר עדין יותר מקרם לחות רגיל כדי לפצות על העור העדין סביב העיניים.
בקיצור, שטיפת הפנים שלך עם מטלית חמה לחה יכולה לעזור לקרצף עודפי לכלוך ושמן.

ניקוי שאר הגוף שלך

להתקלח. מקלחת היא כבר חלק משגרות בוקר רבות, ולא בכדי. זה מבטיח שאת יחסית נקייה ורעננית לפני שתמשיכי ביום שלך. למרות שהשיער שלך הוא ללא ספק בראש סדר העדיפויות, את לא צריכה לשכוח את שאר הגוף שלך בזמן שאת בזה. זה אמור לקחת לך כמה דקות לפחות כדי לקבל את כל אזורי הגוף שלך. שפשפי את הגוף שלך ביסודיות עם חפיסת סבון.

גילוח שיער גוף עודף. נשים רבות שואפות להיראות רענן יותר על ידי הסרת שיער גוף. יש גברים שבוחרים להגביל גם את שיער הגוף, במיוחד בגב, בבתי השחי ובאזור הערווה. גילוח שיער גוף צריך להתבצע בסוף המקלחת, כאשר זקיקי השיער ייפתחו ביתר קלות.

שעווה היא דרך יעילה יותר להיפטר משיער, אך יש הרואים אותה כואבת מכדי לעשות אותה על בסיס קבוע.

לחילופין, ניתן לרכוש אפילטור. אפילטור הוא מכונה המסירה שערות בודדות אחת אחת. הם פחות כואבים מרצועת שעווה, אבל למרבה הצער לוקח הרבה יותר זמן להיפטר מכל השיער.

ניתוחי הסרת שיער בלייזר זמינים. הם הרבה יותר יקרים מהפתרונות המתונים, אבל לא תצטרכו להתמודד עם הצורך לגלח שוב שיער עודף.

טפלי בכוויות תער במהירות האפשרית. גילוח צמוד עלול לגרום לשיער חודרני ולצלקות אם לא מטפלים בו. כדי לתקן זאת, יש לשפשף את האזור עם פילינג גוף ולמרוח קומפרס חם על חלקת העור הפגועה.

קרם להסרת שיער

למרוח דאודורנט.

לדאודורנט אולי אין קשר למראה החיצוני, אבל כל מי שמריח מושק רע שיורד ממך יתקשה לחשוב עליך כהיגייני מלכתחילה. הדאודורנט זול יחסית וקל למריחה ברגע שיצאת מהמקלחת ושגרת הבוקר שלך כמעט מלאה. אם את נוטה להזעה רעה, קניית אנטי-פרספירנט תמנע מכתמי זיעה להופיע בבית השחי של החולצה שלך.

בושם עדין או קלן יכולים להיות מגע נחמד אם את חושבת שהמצב אליו את מתכוננת מצדיק זאת.

לשתות הרבה מים. למים יש השפעה מרעננת על כמעט כל חלק בגוף שלך. שמרי סביבך בקבוק מים שניתן למילוי בכל מקום שתלך, ושתי ממנו כשאת צמאה. כמות מספקת של מים תשמור על השרירים שלך גמישים ועל העור שלך נראה חי.

כדאי לשתות לפני שאת צמאה; כך, הגוף שלך לעולם לא ירגיש צורך בכך.
כמות המים שאת שותה ביום צריכה להיות תלויה לחלוטין בסביבה ובפעילויות שלך. עבודה מאומצת פיזית תדרוש צריכת מים גדולה יותר מאשר בישיבה.

הימנעי ממזון מעובד. בעיות רבות (כולל מחלות עור כמו אקנה) הן תוצאה חלקית של תזונה לקויה בהתאם למזון מעובד.

למרות שאת יכולה מבחינה טכנית להסתדר עם דיאטה מעובדת ועדיין להיראות נקי, העור שלך עלול לקבל כתמים שלא לצורך ותחסר לך את החיות שאולי תהיי אחרת בתחומים רבים. ניקיון לא צריך להיות הגורם המכריע בצפייה במה שאת אוכלת, אבל זה משהו שיש לקחת בחשבון כחלק מהתמונה הגדולה יותר.

שטפי את הידיים עם סבון. שמירה על ניקיון הידיים היא דרך חשובה להימנע מלהיחלץ, במיוחד באזורים ציבוריים. שטפי את הידיים היטב, ובסבון אנטיבקטריאלי. להיות נקי הוא חלק חשוב במראה נקי.

גזזי ונקי את הציפורניים שלך. גזירת ציפורניים היא חלק נורמלי מהיגיינה רגילה. למרות שאין צורך לטפל בהם כל יום, גזירת היד והציפורניים שלך לפחות פעם בשבוע היא דרך טובה לשמור על מראה גופך מטופח.

הימנעי מכסיסת ציפורניים. זה הרגל רע וגורם לידיים שלך להיראות לא מסודרות.

הלבישי את עצמך בצורה מסודרת

תכבסי את הבגדים שלך באופן קבוע. זה לא צריך להפתיע שמראה נקי כולל לוודא שגם הבגדים שלך נקיים. ביגוד צובר עודף של זיעת גוף ככל שהוא נלבש זמן רב יותר ללא ניקוי, וכתמים יכולים להופיע ממספר סיבות. התדירות שבה את מנקה בגדים תלויה במאמר המדובר וכן באורח החיים שלך.

ניתן ללבוש את אותו זוג מכנסיים מספר ימים לפני שהוא זקוק לניקוי, בעוד שהתחתונים והחולצות מוכנים בדרך כלל לכביסה לאחר שימוש אחד.
תני לבגדים שלך בדיקה כדי לשפוט בעצמך באיזו תדירות את צריכה להלבין אותם. אם יש לך עבודה מאומצת פיזית, הזיעה שלך תצטבר מהר יותר מאשר מישהו שלעולם לא מתאמץ פיזית.

צחצחי את הנעליים שלך. נעלי ליטוש מנגב את ההצטברות הטבעית של הלכלוך ומחליף אותו בברק בריא. קחי משחת נעליים ומרחי על הנעל בתנועה סיבובית. למרות שהאפקט למרבה הצער לא נמשך זמן רב לפני שצריך לעשות את זה שוב, זה אפקט נהדר ויגרום לך להיראות יפה ונקי מכף רגל ועד ראש.

מחליקי שיער מומלצים

תגהצי את הבגדים שלך. מגהץ לבגדים מסיר קמטים בבגדים שלך באמצעות הפעלת חום. תצטרכי להשקיע במגהץ וקרש גיהוץ, אבל ההשפעה שתהיה לזה על הבגדים שלך תהיה שווה את זה אם את רוצה להיראות נקייה ומטופחת ככל האפשר.

הביאי מטריה אם רטוב בחוץ. גשם הוא חלק בלתי נמנע מהחיים בחלקים רבים של העולם אם את מטיילת בעולם, והוא יכול לבלבל את השיער והתלבושת שלך אם את בחוץ מספיק זמן. פתרון פשוט לכך להביא איתך מטריה כשאת צריכה אותה. זה אולי לא ימנע ממך כל טיפת גשם, אבל זה יסיט מספיק ממנה כדי למנוע ממנה להשפיע על המראה שלך.

ודאי שהבגדים שלך מתאימים. בגדים יכולים להיות קלאסיים ומכובסים ככל שניתן, אבל הם עדיין לא ייראו טוב אם לא לבשת בגדים שמתאימים לצורה שלך. בגדים רחבים באמת נראים מעט מלוכלכים כברירת מחדל. מצד שני, בגדים צמודים מדי נראים מצמצמים ולא נוחים. בהתאם למבנה הגוף שלך, עלייך לבחור בגדים שנותנים צורה מדויקת של הגוף שלך. אל תסתירי את עצמך בבגדים שלך.

שמרי על התלבושת שלך פשוטה. אם הניקיון הוא בראש סדר העדיפויות שלך בכל הנוגע למראה החיצוני שלך, את צריכה להתאמץ כדי לפשט את התלבושת שלך. אביזרים מיותרים, תיקונים, סיכות ותכשיטים משרתים את המראה שלך. גם אם את היגיינית ככל האפשר, אנשים מסוימים עשויים לראות את המראה העמוס הזה כפחות מושך ממראה יעיל.

עברו לדף הבית: מוצרי טיפוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות