תנאי השירות

תנאי השירות

ברוכים הבאים לאתר של דונה אלקסיה. באתר זה, הביטויים “אנו”, “שלנו” וכדומה מתייחסים לדונה אלקסיה ולצוות שלה. אנו מציעים לכם את האתר הזה, הכולל מגוון מידע, כלים ושירותים, בתנאי שתסכימו לכללים והמדיניות המפורטים כאן.

כאשר אתם מבקרים באתר שלנו ו/או רוכשים ממנו, אתם משתמשים בשירותים שלנו ומסכימים להיות כפופים לתנאים הבאים (“תנאי השירות”, “התנאים”), כולל תנאים נוספים ומדיניות שמוזכרים כאן ו/או ניתנים לגישה דרך קישורים. תנאי השירות הללו חלים על כל המשתמשים באתר, ללא הבדל, וכוללים גולשים, ספקים, לקוחות, סוחרים, ו/או משתמשים המעלים תוכן לאתר.

אנו ממליצים לך לקרוא בקפידה את התנאים וההגבלות שלנו לפני שתתחיל/י לגלוש או להשתמש באתר. בכניסה או שימוש בכל חלק מהאתר, את/ה מצהיר/ה על הסכמתך לכבד את תנאי השירות האלה. אם אינך מסכים לתנאים אלו, אינך מורשה לגשת או להשתמש באתר ובשירותים שלנו. יש לראות בתנאים ובהגבלות הללו הצעה, שקבלתה מותנית בהסכמה מלאה לתנאים אלו.

במידה ומתווספות תכונות או כלים חדשים לחנות שלנו, הם יהיו כפופים לתנאי השירות הנוכחיים. אנו מעדכנים את תנאי השירות באופן קבוע, ואת/ה מוזמנ/ת לבדוק את הגרסה המעודכנת בכל עת בדף זה. שינויים או עדכונים לתנאים יפורסמו באתר שלנו, ותחת אחריותך לעקוב אחריהם. שימוש מתמשך או גישה לאתר לאחר פרסום השינויים מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים.

אתר וחנות שלנו מתוחזקים על ידי וורדפרס, אשר מספקת לנו את הפלטפורמה למכירות המקוונות ומאפשרת לנו להציע לך את מוצרינו ושירותינו.

סעיף 1 – תנאי שימוש בחנות המקוונת

בהסכמתך לתנאים הבאים, את/ה מאשר/ת שאת/ה מגיע/ה לגיל הרשמי של בגרות במדינתך או באזור מגוריך. במקרה שאת/ה מתחת לגיל זה, נדרשת הסכמת הורית מפורשת לשימוש באתר. כמו כן, אינך מורשה להשתמש במוצרינו לצורך בלתי חוקי או לעבור על חוקים בתחומי שיפוטך, כולל זכויות יוצרים. כל שימוש בווירוסים, תולעים, או קוד מזיק אסור בהחלט. הפרת תנאים אלה תוביל לביטול מיידי של שירותיך.

סעיף 2 – תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לספק שירות לכל אדם מכל סיבה בכל עת. תוכן שלך, למעט פרטי כרטיס אשראי, עלול להיות מועבר באופן לא מוצפן ויכלול העברות ברשתות שונות ושינויים להתאמה לדרישות טכניות. פרטי כרטיס האשראי שלך יישארו מוצפנים בכל עת. את/ה מתחייב/ת לא להעתיק, לשכפל, למכור, או לנצל את השירות, ללא אישור מפורש מאתנו. הכותרות בהסכם זה משמשות לנוחות בלבד ואינן משנות או משפיעות על תנאי ההסכם.

סעיף 3 – דיוק, שלמות וזמניות של המידע

אנו מתחייבים לספק מידע באתר, אך איננו יכולים להבטיח את דיוקו, שלמותו או עדכניותו בכל רגע נתון. המידע באתר מוצג כמידע כללי ואינו מהווה המלצה או בסיס יחידי לקבלת החלטות. מומלץ לבדוק מידע זה עם מקורות מוסמכים לפני נקיטת פעולה. השימוש וההסתמכות על המידע באתר זה היא על אחריותך האישית. נשים לב, חלק מהמידע באתר יכול להיות היסטורי ולא עדכני. מידע זה מוצג למטרת עיון בלבד. אנו נשמור לעצמנו את הזכות לשנות תוכן באתר בכל עת, ולא נחויב לעדכן כל מידע קיים. אחריותך לעקוב אחר עדכונים באתר.

סעיף 4 – שינויים בשירות ובמחירים

המחירים של מוצרינו עשויים להשתנות מעת לעת ללא הודעה מראש. נשמור לעצמנו את הזכות לבצע שינויים או להפסיק את השירות (או חלק ממנו) בכל עת וללא הודעה קודמת. אנו לא נישא באחריות לך או לכל צד שלישי עבור שינויים, עליות מחירים, השהיות או הפסקות בשירות.

סעיף 5 – מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)
מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. ייתכן שלמוצרים או שירותים אלה יהיו כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או החלפה רק בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו.
עשינו את מירב המאמצים להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. איננו יכולים להבטיח שתצוגת צג המחשב שלך בכל צבע תהיה מדויקת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך לא מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל מוצר או שירות שאנו מציעים. כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצרים כפופים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעה עבור כל מוצר או שירות שנעשה באתר זה בטלה היכן שהיא אסורה.
איננו מתחייבים שהאיכות של כל מוצר, שירות, מידע או חומר אחר שנרכש או הושג על ידך יענה על הציפיות שלך, או שכל שגיאות בשירות יתוקנו.

סעיף 6 – דיוק פרטי החיוב והחשבון
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע איתנו. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלו עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי או תחת אותו חשבון לקוח, אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת לחיוב ו/או למשלוח. במקרה שנבצע שינוי או מבטלים הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע לך על ידי יצירת קשר עם הדואר האלקטרוני ו/או כתובת החיוב/מספר הטלפון שסופקו בזמן ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות שלפי שיקול דעתנו הבלעדי, נראה כאילו בוצעו על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

את/ה מסכים לספק מידע רכישה וחשבון עדכני, מלא ומדויק עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן מיידית את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא”ל ומספרי כרטיסי האשראי שלך ותאריכי תפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

לפרטים נוספים, אנא עיין במדיניות ההחזרות שלנו.

סעיף 7 – כלים אופציונליים
אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שעליהם אין לנו מעקב או שליטה או קלט.
אתה מאשר ומסכים שאנו מספקים גישה לכלים כאלה “כפי שהם” ו”כפי שהם זמינים” ללא כל אחריות, מצג או תנאים מכל סוג וללא כל אישור. לא תהיה לנו כל אחריות הנובעת או קשורה לשימוש שלך בכלים אופציונליים של צד שלישי.
כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים המוצעים דרך האתר הוא על אחריותך ועל שיקול דעתך בלבד ועליך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם מסופקים הכלים על ידי ספק(י) הצד השלישי הרלוונטי.
אנו עשויים גם, בעתיד, להציע שירותים ו/או פיצ’רים חדשים דרך האתר (כולל שחרור של כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו/או שירותים חדשים כאלה יהיו כפופים גם לתנאים והגבלות אלה.

סעיף 8 – קישורי צד שלישי
תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים דרך השירות שלנו עשויים לכלול חומרים של צדדים שלישיים.
קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבדיקה או הערכה של התוכן או הדיוק ואיננו מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות לגבי חומרים או אתרי אינטרנט של צד שלישי, או לכל חומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.
איננו אחראים לכל נזק או נזק הקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקאות אחרות שנעשו בקשר לאתרי אינטרנט של צד שלישי כלשהם. אנא עיין בקפידה במדיניות ונהלי הצד השלישי וודא שאתה מבין אותם לפני שאתה עוסק בעסקה כלשהי. תלונות, תביעות, חששות או שאלות בנוגע למוצרי צד שלישי יש להפנות לצד השלישי.

סעיף 9 – הערות משתמש, משוב והגשות אחרות

אם, לבקשתנו, אתה שולח הגשות ספציפיות מסוימות (לדוגמה, הצעות לתחרות) או ללא בקשה מאיתנו, אתה שולח רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, בין אם באינטרנט, בדואר אלקטרוני, בדואר או בכל דרך אחרת. (ביחד, ‘הערות’), אתה מסכים שאנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל אמצעי אחר בכל הערה שתעביר אלינו. איננו מחויבים ולא נהיה מחויבים (1) לשמור הערות כלשהן בסודיות; (2) לשלם פיצוי בגין הערות כלשהן; או (3) להגיב לכל הערות.

אנו עשויים, אך אין לנו מחויבות, לפקח, לערוך או להסיר תוכן שאנו קובעים לפי שיקול דעתנו הבלעדי שהוא בלתי חוקי, פוגעני, מאיים, לשון הרע, לשון הרע, פורנוגרפי, מגונה או מעורר התנגדות אחרת או מפר את הקניין הרוחני של כל צד או תנאי שירות אלה. .

אתה מסכים שההערות שלך לא יפרו שום זכות של צד שלישי כלשהו, לרבות זכויות יוצרים, סימן מסחרי, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. בנוסף, אתה מסכים שההערות שלך לא יכילו חומר פוגעני או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה, או יכילו כל וירוס מחשב או תוכנה זדונית אחרת העלולה להשפיע בכל דרך על פעולת השירות או כל אתר קשור. אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, להעמיד פנים שאתה מישהו אחר מלבדך, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים בכל דרך אחרת לגבי מקורן של הערות כלשהן. אתה האחראי הבלעדי לכל הערה שאתה מעלה ולדיוק שלהן. אנו לא לוקחים אחריות ואינו נושאים באחריות לכל הערות שפורסמו על ידך או על ידך כלשהם.

סעיף 10 – מידע אישי

הגשת המידע האישי שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו. לצפייה במדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 11 – שגיאות, אי דיוקים והשמטות

לעיתים עשוי להיות מידע באתר שלנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח של מוצרים, זמני הובלה וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה, אי דיוקים או השמטה, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר קשור כלשהו אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר הגשת הזמנתך) .

איננו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר אינטרנט קשור כלשהו, לרבות, ללא הגבלה, מידע תמחור, למעט כנדרש על פי חוק. אין לנקוט בשום עדכון או תאריך רענון מוגדר בשירות או באתר קשור כלשהו, כדי לציין שכל המידע בשירות או בכל אתר קשור שונה או עודכן.

סעיף 12 – שימושים אסורים

בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאי השירות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתוכנו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף בפעולות בלתי חוקיות כלשהן; (ג) להפר כל תקנות בינלאומיות, פדרליות, פרובינציאליות או מדינתיות, חוקים, חוקים או תקנות מקומיות; (ד) להפר או להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לבזות, להפחיד או להפלות על סמך מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שיעשה או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או הפעולה של השירות או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) ספאם, פישינג, פארם, עילה, עכביש, זחילה או גרידה; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בשל הפרה של כל אחד מהשימושים האסורים.

סעיף 13 – ויתור על אחריות; הגבלת אחריות
איננו מבטיחים, מייצגים או מתחייבים שהשימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או נקי מטעויות.
איננו מתחייבים כי התוצאות העשויות להתקבל מהשימוש בשירות יהיו מדויקות או מהימנות.
אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לפרקי זמן בלתי מוגבלים או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה אליך.
אתה מסכים במפורש שהשימוש שלך בשירות, או חוסר יכולתך להשתמש בו, הוא על אחריותך הבלעדית. השירות וכל המוצרים והשירותים המסופקים לך באמצעות השירות ניתנים (למעט כפי שצוין על ידינו במפורש) ניתנים ‘כמות שהם’ ו’כפי שהם זמינים’ לשימושך, ללא כל מצג, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, לרבות כל האחריות או התנאים המשתמעים של סחירות, איכות סחירה, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, כותרת ואי-הפרה.
בשום מקרה דונה אלקסיה, הדירקטורים, נושאי המשרה, העובדים, השותפים, הסוכנים, הקבלנים, המתמחים, הספקים, נותני השירותים או בעלי הרישיונות שלנו יהיו אחראים לכל פציעה, הפסד, תביעה או כל ישיר, עקיף, מקרי, עונשי, מיוחד, או נזקים תוצאתיים מכל סוג שהוא, לרבות, ללא הגבלה אובדן רווחים, אובדן הכנסות, אובדן חיסכון, אובדן נתונים, עלויות החלפה או כל נזק דומה, בין אם מבוסס על חוזה, עוולה (לרבות רשלנות), אחריות קפידה או אחר, הנובעים מ. השימוש שלך באחד מהשירותים או במוצרים כלשהם שנרכשו באמצעות השירות, או לכל טענה אחרת הקשורה בכל דרך לשימוש שלך בשירות או בכל מוצר, לרבות, אך לא רק, כל שגיאה או השמטה בתוכן כלשהו, או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרמו כתוצאה מהשימוש בשירות או כל תוכן (או מוצר) שפורסם, משודר או זמין בדרך אחרת באמצעות השירות, גם אם יידעו על אפשרותם. מכיוון שמדינות או תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים החרגה או הגבלת אחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או תחומי שיפוט כאלה, האחריות שלנו תהיה מוגבלת במידה המרבית המותרת על פי החוק.

סעיף 14 – שיפוי
את/ה מסכימ/ה לשפות, להגן ולחזק את דונה אלקסיה ואת האם, החברות הבנות, השותפים, השותפים, נושאי המשרה, הדירקטורים, הסוכנים, הקבלנים, בעלי הרישיונות, נותני השירותים, קבלני המשנה, הספקים, המתמחים והעובדים שלנו, ללא נזק מכל תביעה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, שנעשה על ידי כל צד שלישי עקב או הנובע מהפרת תנאי שירות אלה או המסמכים שהם משלבים בהפניה, או הפרה שלך של כל חוק או זכויות של צד שלישי.

סעיף 15 – ניתוק
במקרה שתנאי כלשהו של תנאי שירות אלה ייקבע כבלתי חוקי, בטל או בלתי ניתן לאכיפה, הוראה כזו בכל זאת תהיה ניתנת לאכיפה במלוא המידה המותרת על פי החוק החל, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב כמנותק מתנאים אלה של שירות, קביעה כזו לא תשפיע על תקפותן ואכיפה של הוראות אחרות שנותרו.

סעיף 16 – סיום
ההתחייבויות וההתחייבויות של הצדדים שנגרמו לפני מועד הסיום יישארו לאחר סיום הסכם זה לכל מטרה.
תנאים והגבלות אלה תקפים אלא אם ועד לסיומם על ידך או על ידינו. את/ה יכול לסיים את תנאי השירות הללו בכל עת על ידי הודעה לנו שאינך מעוניין יותר להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר את/ה מפסיק להשתמש באתר שלנו.
אם על פי שיקול דעתנו הבלעדי לא תצליח, או שאנו חושדים שנכשלת, לציית לכל תנאי או תנאי של תנאי שירות אלה, אנו גם רשאים לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת ואתה תישאר אחראי לכל הסכומים המגיעים לפירעון. עד וכולל מועד הסיום; ו/או בהתאם עשוי למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או כל חלק מהם).

סעיף 17 – ההסכם כולו
כישלוננו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאי שירות אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאי שירות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה המתפרסמים על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את ההסכם וההבנה המלאה בינך לבינינו וחולשים על השימוש שלך בשירות, במקום כל הסכמים, הודעות והצעות קודמים או בו-זמניים. , בין אם בעל פה ובין בכתב, בינך לבינינו (כולל, אך לא רק, כל גרסה קודמת של תנאי השירות).
כל אי בהירות בפרשנות של תנאי שירות אלה לא תתפרש כלפי הצד המנסח.

סעיף 18 – חוק חל
תנאי שירות אלה וכל הסכם נפרד לפיו אנו מספקים לך שירותים יהיו כפופים לחוקי ישראל ויתפרשו בהתאם.

סעיף 19 – שינויים בתנאי השירות
את/ה יכול לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן,

מדיניות המשלוחים

במקרה של החזרת מוצר, יש לשים לב שההחזר הכספי יתאפשר רק לאחר שהמוצר יגיע חזרה לידי דונה אלקסיה. אנו מתחייבים לטפל בהחזרת הכספים במהירות האפשרית מרגע קבלת המוצר במשרדינו.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות