מדיניות החזרים

מדיניות החזרים

יש בחברתנו מדיניות החזרה של 14 יום, כלומר לצרכן יש 14 יום  לבקש החזרה של הפריט.

כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט של הצרכן חייב להיות באותו מצב שבו קיבל אותו, לא בלוי או לא נעשה שימוש כלשהו במוצר, עם תגים, ובאריזתו המקורית. 

כדי להתחיל החזרה, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת [email protected]. אם ההחזרה של הצרכן תאושר, הצרכן יצטרך לשלוח לנו את המוצר, הצרכן יקבל הנחיות כיצד ולאן לשלוח את החבילה. לא יתקבלו פריטים שנשלחו אלינו בחזרה ללא בקשת החזרה תחילה.

הצרכן תמיד יכול לפנות אלינו בכל שאלה או לבקשת החזר פריט בכתובת [email protected]. אפשר למלא את הטופס ביצירת קשר ונחזור בהקדם האפשרי.

נזקים ובעיות
הצרכן צריך לבדוק את המוצר עם קבלת החבילה, אם יש בעיה עם המוצר הצרכן צריך לפנות אלינו מיד אם הפריט פגום, או אם קיבלת את הפריט הלא נכון, כדי שנוכל להעריך את הבעיה ולתקן אותה.

החלפות
הדרך המהירה ביותר להבטיח שהצרכן יקבל החזר, הצרכן חייב להחזיר את הפריט שברשותו, ולאחר קבלת ההחזרה, לבצע רכישה נפרדת עבור הפריט החדש.

החזרים
אנו נודיע לצרכן לאחר שנקבל את המוצר ונבדוק את ההחזר שלך, ונודיע לצרכן אם ההחזר אושר או לא. אם יאושר, הצרכן יקבל החזר אוטומטי באמצעי התשלום המקורי. יכול לקחת זמן מה עד שהבנק או חברת האשראי שלך יעבדו את ההחזר. עלויות המשלוח ישולם ע”י הלקוח.

יש לכם עוד שאלות?

צרו איתנו קשר.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות