כיצד להשתמש בדיפיוזר לשיער?

תוכן העניינים

כיצד להשתמש בדיפיוזר לשיער?

דיפיוזר לשיער שימושיים לייבוש שיערך ולהגברת גלים ותלתלים מבלי להפוך את שיערך להתקרזל. מפזרים מחוברים לקצה מייבשי השיער כדי להגן על השיער מחום ישיר, כך שפחות סביר שתפגע בו. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי לקבל גלים נטולי קרזול ומפותלים בעדינות באמצעות מפזר שיער.

לשטוף את השיער שלך, אם תרצי. שטיפת השיער שלך היא אופציונלית. את יכולה גם להרטיב את השיער שלך במים מבלי לשטוף אותו. אם תחליטי לחפוף את השיער שלך, השתמשי בשמפו ובמרכך הרגילים שלך ושטפי את שיערך כמו שאת עושה בדרך כלל.

עם זאת, אם את מעוניינת להפחית קרזול, שקלי לבצע כמה שינויים במוצרים שבחרת.
נסי מוצרים טבעיים שמנקים עם שמנים, ולא סבונים, כדי לעזור לשיער שלך להיראות בריא ומבריק כשהוא יבש.
הימנעי משימוש בשמפו חריף העשויים עם סולפטים, שעלולים לייבש את השיער שלך ולגרום לו להיראות עמום ומקורזל.

שמן קוקוס לשיער

איך לייבש את השיער שימוש במגבת

יבשי את השיער שלך במגבת. לייבש אותו בעדינות עם מגבת מיקרופייבר או חולצת טריקו. סחטו את עודפי המים, אך אל תשתמשי במגבת או בחולצת הטריקו כדי לסובב או לסחוט את השיער. טיפול גס בשיער שלך יכול לגרום לפיר השיער להתפרק ולגרום לו להיראות מקורזל.

יש למרוח מרכך במוצרים אחרים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסיפי מרכך להשאיר לאחר הייבוש. זה ירטיב את שיערך מיד לאחר המקלחת וימנע קרזול במהלך תהליך הייבוש. כמה סוגים אחרים של מוצרי שיער יכולים גם לעזור בתהליך הפיזור.

עוד על: אומנות הטיפוח יפה בפשטות.

לכלל זה יש חריג אחד. אם השיער שלך גלי, אולי עדיף לוותר על מרכך. זה יכול להכביד על השיער שלך, להפחית את התלתלים ואת הנפח שאת מנסה להשיג באמצעות דיפיוזר לשיער.

גם תחליב עיצוב לשיער מתולתל יכול להועיל. אם יש לך שיער גלי, לכו על מוצר קל משקל כמו קרם סלסול או מוס.

נסי לסובב כל אחד מהתלתלים שלך סביב האצבעות ולאחר מכן להחליק את האצבע מהסליל לפני שאת משתמשת בדיפיוזר עליהם. זה יעזור להגדיר אותם.

קראו עוד על: מחליק שיער מומלץ

יש מי שממליצים למה שנקרא שיטת “גרף אנד שייק” לנסות ולהוציא תלתלים טבעיים לפני הפיזור. חלקו את השיער ל-5 חלקים: 1 מקדימה ו-2 קטעים משני צדי הראש. עבודה במרכך להשאיר ומוצרי שיער קטע אחר קטע. כאשר את מסיימת קטע, החזיקי אותו בקצהו ונערי אותו בעדינות החוצה בצורה שתאפשר תלתלים או גלים טבעיים להתחיל להתעצב.

התחילי לייבש את השיער שלך עם הדיפיוזר לשיער. התקיני את המפזר על קצה מייבש השיער שלך. הפעל אותו תמיד על אש בינונית או נמוכה ומהירות נמוכה.

אמנם זה אומר שייקח יותר זמן להתייבש, אבל השיער שלך לא יתייבש או יתקרזל באותה מידה במהלך תהליך הייבוש.

כדי להתחיל, הטי את הראש לצד אחד. קחי את המפזר והנח אותו ליד שורשי השיער שלך. החזיקי אותו שם עד שהשורשים שלך יבשים.

השתמשי בתנועות מעגליות בזמן שאת מייבשת את השיער ליד הקרקפת שלך. השתמשי בשיניים של המפזר כדי לעסות בעדינות את השיער שלך, לקדם נפח כמו גם גלים ותלתלים טבעיים.

עבדי את דרכך עד לקצות השיער שלך. המשיכי לעסות את השיער שלך עם המפזר, בתנועות סיבוביות, עד שהשיער שלך יבש עד לקצוות. השתמשי במפזר כדי לדחוף בעדינות את התלתלים שלך כשאת מתקדמת למטה.

עוד מאמר: קונסילר מומלץ.

זה עוזר לשמור על הצורה הטבעית של השיער שלך ולהקפיץ את השיער שלך.

זכרי, אם השיער שלך מתולתל באופן טבעי, ייתכן שתרצה להשתמש במפזר אחרת. נשים רבות עם תלתלים טבעיים מרגישות שהשיער שלהן מתייבש טוב יותר אם הן מפסיקות לאחר ייבוש השורשים. אם את מרגישה שמפזר עושה את השיער המתולתל הטבעי שלך מקורזל יותר, נסי לתת לקצוות שלך להתייבש באוויר. בדקי אם זה מוביל לתוצאות טובות יותר.

נסי להרים כל חלק של שיער מלמטה בזמן שאת מייבשת אותו עם המפזר. זה יוסיף עוד עילוי בשורשים, וזה ימנע מהשיער הרטוב שלך להכביד על התלתלים שלך כשהם מתייבשים.

לאחר שהשורשים שלך יבשים, את יכולה לקחת חלקים של תלתלים ולהכניס אותם לתוך המפזר. שמרי את התלתלים שלמים בזמן שאת עושה זאת כדי לעזור למנוע קרזול.

השתמשי בידיים במשורה כשאת מפזרת את השיער שלך. נגיעה עלולה ליצור קרזול ולגרום לתלתלים וגלים טבעיים לאבד צורה. זה עשוי להרגיש כאילו זה לוקח הרבה זמן להסתמך על המפזר בלבד. עם זאת, השארת הידיים מחוץ לשיער תוביל לתוצאות טובות יותר.

עברו לדף הבית: מוצרי טיפוח.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות