בלונד אפור: הבחירה המושלמת לשנת 2023?

השאיפה לגוון בלונד טהור וטבעי היא מטרה לשנת 2023, אך הדרך אליה כרוכה במספר אתגרים - והמתמודדות עימם היא המפתח לתוצאה מושלמת.

תוכן העניינים

בלונד אפור: הבחירה המושלמת לשנת 2023?

בלונד אפור: כאשר אנחנו חושבים על גווני השיער הפופולריים בעשור האחרון, הבלונד האפור קופץ לעיניים כאחת ההתפתחויות המרשימות בתחום האופנה. הגוון הזה, שמתאפיין בשילוב של גווני בלונד ואפור, הוא כעת חלק בלתי נפרד מהפלטה הצבעונית המודרנית של האופנה.

בשנים האחרונות התחיל הטרנד להתקבל בינינו

ובשנת 2023 הוא כבר לא רק טרנד – הוא התהווה לתקן. כך שהשאלה הבוערת היא: האם הבלונד האפור הוא באמת הבחירה המושלמת לשנה הזו?

המוצר הנמכר לשנת 2023: לחצו על התמונה לרכישה

מסלסל שיער משולש קרמי

עוד על: איפור אונליין.

מקור הטרנד

הבלונד האפור הגיע אלינו מאירופה, בעיקר מהאופנה הסקנדינבית. המעצבים הם אלה שהביאו את הגוון המיוחד הזה לבמה העולמית, והוא התפשט מהר מאוד בקרב כוכבי המוזיקה והקולנוע. כאשר הציבור הרחב התחיל להבחין בו, הוא התאהב בגוון החדשני והייחודי הזה.

הבלונד האפור בשנת 2023

כאשר אנו מתבוננים בשוק האופנה בשנה הנוכחית, אנו רואים שהבלונד האפור לא רק שנשאר פופולרי – הוא גם התפתח. מדובר כיוון המבוסס על השלבול החופשי בין גווני השיער השונים, המאפשר את השילוב המושלם של הבלונד הטבעי והאפור המודרני.

עוד על: קונסילר טארט.

המסקנה

בין אם מחפשת גוון חדש לשיערך או רק אוהבת להיות בקיאה בטרנדים האחרונים בתחום האופנה, הבלונד האפור הוא בחירה שכדאי לקחת בחשבון. האם הוא הבחירה המושלמת לשנת 2023? כנראה שהתשובה היא כן.

בפעם הראשונה שאנו מעצבים את השיער הטבעי שלנו, יש להבין מהו תהליך הצביעה ולמה הבלונד שלנו נראה כל כך “מצהיב” אחרי הצביעה.

כדי להבין את התהליך, עלינו להבין תחילה את מבנה הצבע של השיער הטבעי שלנו

השיער מורכב משלושה גוונים בסיסיים: כחול, אדום וצהוב. השילוב של הצבעים האלה מכתיב את הגוון הטבעי של השיער. למשל, כאשר יש השפעה כחולה בצורה מובהקת, השיער יהפוך לשחור או כהה. אם יש גוון אדום בולט, התוצאה היא ג’ינג’י. וכאשר הגוון הצהוב הוא הדומיננטי, נקבל שיער בלונדיני.

כאשר אנחנו צובעים את השיער לבלונד אפור

הצבע הסינטטי מתחיל בהוצאת הגוון הכחול, לאחר מכן הגוון האדום, ולבסוף משאיר את הגוון הצהוב. במהלך הצביעה, נוסף אפור לצבע כדי ליצור את הבלונד הטבעי הרצוי. האפור, הכחול בטבעו, פועל לנטרול הגוון הצהוב הבולט, מה שנקרא “צהוב אפרוח”, כדי ליצור גוון בלונד טבעי ויפה.

במילים אחרות, האפור מגיע לנטרל את הצהוב הבולט בשיער

המגיע מהצביעה, כדי להגיע לבלונד טבעי ומאוזן. כך אנו מקבלים את הבלונד הרצוי שמחפשים.

גורמים חיצוניים

  1. איכות המים: המים בביתך מכילים מינרלים שיכולים לשנות את הגוון של השיער. למשל, מים קשים מכילים רמות גבוהות של אשלג, אשר יכולה לגרום לשיער הבלונד שלך להיות כהה או מט.
  2. שמש: זוהרת השמש מכילה קרני UVA וUVB המבהירות את השיער. למעשה, רבים מאיתנו חווים הבהרה טבעית של השיער בקיץ. אם מעוניינים לשמר את הגוון הבלונד שלך, כדאי להשתמש במוצרים המכילים הגנה מפני השמש או להכסות את השיער בזמן החשיפה לשמש.
  3. מוצרי שיער: שמפואים, מרככים ומוצרים אחרים שאנו משתמשים בהם יכולים להשפיע על הגוון של השיער. קראו את הרשימת הרכיבים ובחרו מוצרים המתאימים לשיער צבוע.

טיפול ותחזוקה בבלונד אפור

לאחר שצבעת את השיער, חשוב להשתמש בשמפו ובמרכך מיועדים לשיער צבוע. מוצרים אלה מכילים רכיבים המועדים להגנה על הצבע ולהארכת עמידותו. בנוסף, טיפולים שבועיים במסכות שיער מסייעים לשמר את הלחות והברק הטבעי של השיער.

בסיומו של דבר, החלטה לצבוע את השיער לבלונד היא יותר מאשר בחירה בצבע; זהו מחויבות לתחזוקה מתמדדת כדי לשמר את הגוון ואת הברק. ככל שתשקלי היטב את הגורמים החיצוניים השונים ותפני למוצרים המתאימים, תוכלי לשמר את גוון הבלונד המרשים שלך לאורך זמן.

עברו לדף: גוונים בשיער.

שמן שפתיים דיור

למען הימנעות מהצבע הצהוב

מומלץ להשתמש במוצרים המיועדים לנטרול הגוון הצהוב, וזאת לפחות פעם בשבוע. אלה שהשתמשו במסיכות צבע – יש לכם את אפשרות השמפו האפור שיש להחליט אותו פעם בשבוע.

אף על פי שהוא עלול לייבש את השיער הבלונד אפור

הוא מספק פעולה חזקה יותר מאשר מסיכות הצבע. במקרה בו גם שני האפשרויות הללו לא הביאו לתוצאה הרצויה, מומלץ לפנות למספרה לשטיפה מקצועית מדי חודש.

אם ניסיתם את כל האופציות האלו והתוצאה עדיין לא מרוצים

יתכן כי הבלונד שלכם אינו מספיק בהיר, ויש לבצע הבהרה נוספת כדי להפחית את האונים הצהובים בשיער.

עוד על: איך להשמין 2 קילו בשבוע.

שאלות נפוצות
לגווני עור קרירים מתאימים גווני בלונד אשר מכילים גוונים אפורים או ורודים, ולגווני עור חמימים מתאימים גווני בלונד עם גוונים חמימים כמו כרמל או דבש.
הצבע הבלונד, כמו כל צבע אחר, עשוי לדהות או להשתנות עם הזמן. בדרך כלל, הצבע ימשיך להיראות טוב במשך 4-6 שבועות לאחר הצביעה.
שמפו אפור, מסכות צבע, וטיפולים במספרה הם האפשרויות הנפוצות ביותר.
הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש, שימוש במוצרים לשיער מיועדים לשיער צבוע, והמנעות מחומרים מזיקים כמו סלפטים.
כן, שיער צבוע דורש טיפול מיוחד כדי לשמר את הגוון ולהגן עליו מפני פגעי הזמן והאובדן של הצבע.
השמפו אפור מכיל פיגמנטים אשר נועדו לנטרל את הצהובות, בעוד מסכות הצבע מספקות טיפול מעמיק יותר ומחזירות לשיער את הגוון המבוקש.
חידושים בעולם הטיפול בשיער
חידושים בעולם הטיפול בשיער: מדע וטכנולוגיה לצמיחת שיער מחודשת
חידושים בעולם הטיפול בשיער: מדע וטכנולוגיה לצמיחת שיער מחודשת חידושים...
חזית האופנה 2024
תספורת המצליחה להישאר בחזית האופנה 2024
תספורת המצליחה להישאר בחזית האופנה 2024 דוגמאות מושלמות...
12 פעולות שחובה לעשות לאחר צביעת שיער, לפי המומחים
12 פעולות שחובה לעשות לאחר צביעת שיער, לפי המומחים
12 פעולות שחובה לעשות לאחר צביעת שיער, לפי המומחים 12 פעולות...
האם קרטין הוא הפתרון לשיער פגום
האם קרטין הוא הפתרון לשיער פגום? יתרונות וחסרונות
האם קרטין הוא הפתרון לשיער פגום? יתרונות וחסרונות האם קרטין...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות