סודות למתיחת עפעפיים מוצלחת: המלצות המומחים

מתיחת עפעפיים היא פרוצדורה מורכבת הדורשת דיוק ומומחיות רבה, שכן היא משפיעה באופן ישיר על המראה והבריאות של העיניים.

תוכן העניינים

סודות למתיחת עפעפיים מוצלחת: המלצות המומחים

סודות למתיחת עפעפיים מוצלחת: מתיחת עפעפיים היא פרוצדורה מורכבת הדורשת התחשבות במספר גורמים. ד”ר יונתן שלזינגר, מנתח עפעפיים מתל אביב, מסביר שהמנתחים צריכים להתייחס למיקום הגבות, כמות העור העודף, צניחת העפעף העליון, שומן עודף ורפיון העפעף התחתון. מתיחת עפעפיים מוצלחת היא זו שבה האנטומיה הטבעית משוחזרת.

ד”ר יובל פאגין, מנתח עפעפיים מראשון לציון, מציין שמתיחת עפעפיים גרועה לא רק שתראה לא אסתטית, אלא גם יכולה להשפיע לרעה על בריאות העיניים והראייה. עם כל כך הרבה על כף המאזניים, חשוב למצוא מומחה בעל ניסיון ומוניטין בתחום. הנה הסימנים למתיחת עפעפיים מוצלחת.

מוצר מושלם לרכישה: הקליקו עליי.

איך לעצב פוני

מומחים נבחרים

 • ד”ר יונתן שלזינגר, מנתח עפעפיים מוסמך מתל אביב
 • ד”ר יובל פאגין, מנתח עפעפיים מוסמך מראשון לציון
 • ד”ר קים לוי, מנתחת פנים מוסמכת מרמת גן
 • ד”ר אייל קוואק, מנתח פנים מוסמך מירושלים
 • ד”ר כריסטופר זומר, מנתח עפעפיים מוסמך מחיפה

סימנים למתיחת עפעפיים מוצלחת

1. העפעפיים במנוחה טבעית

לפי ד”ר שלזינגר, מתיחת עפעפיים מוצלחת צריכה להשאיר את העפעף במנוחה טבעית. “לא צריך להיות קיצור יתר של העור, דבר שיכול להוביל למראה מתוח ולא טבעי,” הוא מסביר. קיצור יתר של העור יכול גם להוביל למצב הנקרא לגופטלמוס, שבו העפעף כל כך מתוח שהוא לא נסגר כראוי, וגורם ליובש בעיניים.

2. נותר שומן בעפעפיים

עפעפיים צעירים הם מלאים וגמישים, ולכן מתיחת עפעפיים מוצלחת שומרת על השומן. “הסרת יתר של שומן יכולה להשאיר מראה חלול,” מסביר ד”ר שלזינגר. במקרים מסוימים, ניתן להעתיק או להשתיל שומן כדי למנוע את המראה החלול יתר על המידה.

עוד על: 10 טיפים חיוניים לטיפוח עור הפנים בבית.

3. מיקום נכון של הגבות

הגבות הן חלק חשוב מהמראה הכללי של הפנים, ולכן חיוני שמתיחת עפעפיים לא תשנה את מראה הגבות הטבעי. “באופן כללי, גבות נשים צריכות להיות בצורת C עם הזנב מעט גבוה מהאמצע. גבות גברים הן יותר בצורת T עם חלקים פנימיים וחיצוניים באותו גובה,” מסביר ד”ר שלזינגר.

4. גובה קפל עפעף טבעי

ד”ר אייל קוואק מציין שקפל העפעף הוא מפתח לתוצאה ניתוחית מוצלחת. כאשר עודף עור בעפעף העליון מכסה את הקפל, זה יכול ליצור מראה קטן יותר לעיניים. תוצאה ניתוחית טובה תטפל בעודף העור ותקבע גובה קפל טבעי.

5. העיניים מאוזנות

ד”ר כריסטופר זומר מציין שמתיחת עפעפיים מוצלחת תשאיר את העיניים מאוזנות. לעיתים קרובות יש אסימטריה בעפעפיים לפני הפרוצדורה, אבל זה צריך להיתקן במהלך הניתוח.

6. אין סימנים נראים של ניתוח

לפי ד”ר פאגין, סימן בולט למתיחת עפעפיים מוצלחת הוא שאין סימנים נראים של ניתוח. לאחר הפרוצדורה, המטופל צריך להיראות כגרסה צעירה או משופרת של עצמו. הסימנים הלא רצויים כוללים צלקות גלויות משמעותיות או שינוי בצורה הטבעית של העפעף.

7. עור העפעף נראה בריא וצעיר

בעור העפעף צריך לטפל היטב במהלך הניתוח, מציין ד”ר שלזינגר. אמנם ניתן להסיר עודף עור בניתוח, זה לא ישפר עור מקומט או ניזוק מהשמש. הוא ממליץ על שימוש בלייזר או קילוף כימי כדי להחזיר זוהר צעיר לעור.

עוד על: מגמות טיפוח שיער לשנת 2024: מה יהיה חם ומה ייעלם?

8. העפעפיים לא נראים נפוחים או חלולים

ד”ר קוואק מסביר שהעפעפיים העליונים כוללים שומן מרכזי שיכול להתרחק עם הזמן וליצור מראה נפוח. במקביל, העפעף יכול לאבד נפח ולקבל מראה חלול. תוצאה טובה תכלול קונטור חלק מהצד הפנימי לצד החיצוני של העפעף.

9. לעפעף התחתון יש מראה חלק

לדברי ד”ר לוי, “מתיחת עפעפיים מוצלחת מביאה למראה טבעי וצעיר ב-10-15 שנים.” העפעף התחתון צריך להיות חלק ולהיראות צעיר.

10. פינת העפעף החיצונית ממוקמת באופן טבעי

מיקום פינת העפעף החיצונית הוא אינדיקטור חשוב למתיחת עפעפיים מוצלחת. “פינת העפעף החיצונית צריכה להיות באותו גובה או גבוה יותר מהפינה האמצעית,” אומר ד”ר שלזינגר. מנתחים טובים ישמרו על צורת העפעף הטבעית לאחר הניתוח.

11. העפעף התחתון לא נסוג

“אחת הסיבוכים הגרועים ביותר במתיחת עפעפיים תחתונה היא נסיגת העפעף התחתון,” אומר ד”ר שלזינגר. אם מסירים יותר מדי עור או אם הקנטוס לא מהודק כראוי, פינת העפעף התחתונה יכולה לפנות מטה ולחשוף את העין יתר על המידה, מה שגורם ליובש ודמעות.

עוד מאמר על: האם יש קשר בין תזונה למראה העור? חשיפת המיתוסים והאמת.

גוונים בשיער

12. עור העפעף משתלב עם העור סביבו

כדי שהמתיחה תיראה טבעית, חיוני שעור העפעף ישתלב עם העור סביבו. “העור צריך להיראות מהודק וחלק, אבל גם להשתלב עם העור שמסביב כך שלא יבלוט כשונה,” אומר ד”ר שלזינגר.

13. מטפלים בכל צניחת עפעף

ד”ר קוואק אומר שצניחת עפעף עליון היא תופעה נפוצה בעפעפיים מזדקנים. “כמו העור שמעליו, גם השרירים האחראים על פתיחת העפעף יכולים להתרופף ולהימתח עם תהליך ההזדקנות, מה שגורם למראה ישנוני,” מסביר המנתח. “אם רק העור או הקונטור העליון מתוקנים ויש צניחה בסיסית, הניתוח יכול לגרום למטופל להיראות עייף יותר.”

הבנה של הסימנים הללו והתייעצות עם מנתחים מומחים יכולים להבטיח מתיחת עפעפיים מוצלחת שתשפר את המראה בצורה טבעית וללא סיבוכים.

בהבנה של הסימנים הללו ובהתייעצות עם מומחים בעלי ניסיון, תוכלו להבטיח מתיחת עפעפיים מוצלחת שתשפר את המראה שלכם בצורה טבעית וללא סיבוכים.

עוד על: 15 טיפים לשמירה על עור זוהר בכל גיל.

שאלות נפוצות
מתיחת עפעפיים, או בלפרופלסטיה, היא פרוצדורה כירורגית שמטרתה להסיר עודפי עור ושומן מהעפעפיים ולשפר את מראה העיניים. היא מתאימה לאנשים עם עפעפיים נפולים, עור עודף או שקיות מתחת לעיניים, ומי שרוצה לשפר את מראה העיניים ולהיראות צעירים יותר.
הפרוצדורה מתבצעת בדרך כלל בהרדמה מקומית או כללית. המנתח מבצע חתכים עדינים בעפעף העליון או התחתון, מסיר או מעצב מחדש את הרקמות השומניות והעור, ולאחר מכן תופר את החתכים כך שיהיו בלתי נראים ככל האפשר.
זמן ההתאוששות משתנה מאדם לאדם, אך בדרך כלל ניתן לחזור לפעילות יומיומית תוך כשבוע עד שבועיים. נפיחות ושטפי דם עשויים להימשך מספר שבועות, אך רוב האנשים מרגישים טוב יותר לאחר כחודש.
כמו בכל ניתוח, ישנם סיכונים. תופעות לוואי נפוצות כוללות נפיחות, שטפי דם ויובש בעיניים. סיכונים נדירים יותר כוללים זיהום, דימום יתר, צלקות בולטות ואסימטריה בעפעפיים. חשוב להתייעץ עם המנתח ולקבל מידע מלא על הסיכונים האפשריים.
תוצאות מתיחת עפעפיים יכולות להחזיק שנים רבות, אך הן אינן קבועות. תהליך ההזדקנות ממשיך להשפיע על העור והשרירים, ולכן ייתכן שיהיה צורך בטיפולים נוספים בעתיד כדי לשמור על המראה הצעיר.
חשוב לבחור מנתח פלסטי מוסמך ובעל ניסיון בתחום מתיחות העפעפיים. יש לבדוק את הרקע המקצועי של המנתח, לבקש לראות תמונות לפני ואחרי של מטופלים קודמים ולהתייעץ עם אנשים שעברו את הפרוצדורה. מפגש ייעוץ עם המנתח יעזור להבין את התהליך ולוודא שהמנתח מתאים לצרכים שלכם.
שירותי שעווה
שירותי שעווה וגבות: טרנדים והמלצות לשנת 2024
שירותי שעווה וגבות: טרנדים והמלצות לשנת 2024 בשנת 2024,...
מסע עם מאפרת הכוכבים 11 מוצרים שהם פשוט קלאסיקה
מסע עם מאפרת הכוכבים: 11 מוצרים שהם פשוט קלאסיקה
מסע עם מאפרת הכוכבים: 11 מוצרים שהם פשוט קלאסיקה מסע עם...
ביוהאקינג ליופי
ביוהאקינג ליופי: חמש דרכים פורצות דרך לשדרוג המראה והבריאות
ביוהאקינג ליופי: חמש דרכים פורצות דרך לשדרוג המראה והבריאות ביוהאקינג...
המלצות מקצועיות
המלצות מקצועיות: מותגי טיפוח עור איכותיים ופחות מוכרים
המלצות מקצועיות: מותגי טיפוח עור איכותיים ופחות מוכרים המלצות...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות